1

761 116 12
                  

Evet  sonunda evden atılmıştım. hemde gecenin bi yarısında. 3 aylık kirayı ödemezsen olucağı bu erva şimdi bu saatte nereye gidiceğim ne yapıcağım.

Gecenin yarısında yağan yağmur altında sadece yürüyordum nereye gidiceğimi bilmiyordum zaten gidicek bir yerimde yoktu. sadece ezgi vardı  onuda bu saatte rahatsız edemezdim ezgi çocukluk arkadaşımdı  annemi ve babamı kaybettikten sonra yanımda olan tek insandı o benim  için herkesten değerliydi bu saatte oraya gitmek doğru olmazdı.

Yağmur gittikçe hızlanmıştı sokaklar bomboştu. Ben çaresizce yürüyordum. Her yerim titriyordu bacaklarımı hissedemiycek duruma gelmiştim.

Sert birşeyin bana çarpmasıyla yere yığıldım başım dönmeye başlamıştı ve gözlerim yavaş yavaş kapanırken  duyduğum tek ses "abı ne yaptın öldürdün kızı" ydı.

***
Gözlerimi açtığımda bir odadaydım yavaşça kalkıp odaya göz gezdirdim oldukça şık bir odaydı ama burası neresi  daha önemlisi  ben buraya nasıl geldim.

Ben bunları düşünürken odanın kapısı açıldı içeriye takım elbiseli, uzun boylu, biri sarışın  diğeri esmer iki kişi girdi bana doğru yürümeye başladılar korkmaya başlamıştım  bunlarda kimdi  ?

" beni buraya siz mi getirdiniz ne istiyorsunuz benden? Beni hemen bırakın yoksa polise giderim" dedim
İkiside durmuş bana  bakıyodu. Sarışın " seni bırakmazsak nasıl polise gidiceksin?"  Deyip gülmeye başladı. Esmer  olan ona sert bi bakış atınca " pardon abi " deyip, gülmeyi bıraktı.

Esmer adam oldukça sinirli birine benziyordu ondan çok korkmuştum.
" lü-lü-lütfen beni bırakın" dedim kekeleyerek. Sarışın " seni kaçırdığımız düşünüyorsun yanılıyorsun yolda aniden önümüzde bayıldın bizde seni alıp eve getirdik" dedi

" beni kaçırmadınız mı yani?"
Esmer " birini kaçırıcak olsak bu sen olmazdın emin ol " dedi sonunda konuşmuştu kaba adam sonra çıkıp gitmişti odadan .

Sarışınla tek kalmıştık bu diğerine benzemiyordu  "ben batuhan bu arada"   deyip elini uzattı bende elini sıkıp  "erva" dedim

" ismin güzelmiş"

" teşekkür ederim "

" korkmana gerek yok sabah olunca evine gidersin rahat ol "

"Evim olsaydı giderdim" diye mırıldandım.

" evin yok mu yani?" Bundada ne  kulak var

"Vardıda şuan yok evden atıldım anliycağın"

"Sebep"

" boşver" deyip geçiştirdim

"Neyse  ben çıkiyimde sen dinlen" deyip odadan çıkmıştı batuhan.  Saat 4 'tü çok yorgundum kafamı yastığa koyduğum gibi uyuyakalmıştım

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: 6 days ago ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

BenimsinHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin