30

14.3K 1K 507
                  

||balkondan sarkan prens

||balkondan sarkan prens

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

•change
by G(I)-DLE

🍿

|yazardan|

Ne olacağı ya da olması gerektiği artık kimsenin umurunda değildi. Özellikle de Karan'ın.

O alması gereken tüm işaretleri almıştı bambisinden ve işte şimdi yine genç kızın bahçesindeydi.

Kendini dahi aşacak,şaşırtacak işler yapıyordu bu çocuk. Birinin kaybolmuş yarısı oluyordu. Birinin unuttuğu anıları daha güzelleri ile değiştirecekti.

İki katlı evlerinin ikinci katında oturan Lena ise heyecanla oğlandan geldim mesajını bekliyordu. Balkona çıkıp onu bekleme isteğini ise zorla bastırmıştı.

Kaçtığı o yağmura tutulmuştu ve pişman değildi. Islanmak çok hoşuna gitmişti. Sevgi taneleri her bir yanını sırılsıklam etmek üzereydi.

'geldim' yazan mesaj Lena'nın telefonunu titretirken aynada taradığı saçlarına baktı sakince.

Güzel görünmek istiyordu şuan. Altındaki yeşil pijamalar umurunda değildi. Saçları güzel görünsün istiyordu yalnızca. Biliyordu ki daha doğrusu hissediyordu,Karan onun yalnızca yüzü ile ilgileniyordu. Kahverengi gözler yüzünün her bir yanında dolaşıyor bazen Lena fark etmez belki deyip beline uzanan saçlara dokunuyordu.

Lena ise bunu farkediyor ve kendini tutuyordu,titrememek için.

Duygu yoğunluğu bedenini ele geçiriyor onu titretiyordu.

Sakince masasının önünden kalkmış balkona ilerlemişti ve kapıyı açar açmaz yüzüne yediği soğuk ile yüzünü buruşturmuştu. Havalar git gide soğuk bir hâl alıyordu.

Daha adımını balkona atmamıştı ki Karan konuşmaya başladı. "Yumuşakça bu odadan süzülen ışık ne?" Duyduğu replikle beraber yerinde mıhlandı Lena.

Doğru mu duymuştu?

Yoksa yanlış mı hatırlıyordu duyduğu şeyi?

"Orası doğu bambi ise güneş!" Kalbi yanmaya,evet tam anlamıyla yanıp kasılmaya başlarken eli ile balkonun kapısına tutundu sıkıca. "Yüksel güzel güneş ve kıskanç ayı öldür."

Hayır,hayır!Doğru hatırlıyordu. Asla unutmazdı bu replikleri.

Romeo ve Juliet'indi bu replikler.

ÇARE GÖRÜCÜ USULÜ|textingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin