0.7

1.1K 92 7
                  

İnsanlar genelde aşkın tatlı yönünden bahsedip dururlar.Onları mutlu ettiğini,yaşam sevinci kattığını vesaire.
Bunun aksi olarak aşkın çok karanlık bir yüzü vardır.Aşk bir bakıma ilizyondur.
Bir zamana kadar hoş bir tat bırakır damakta tıpkı meyveli bir sakız gibi.
Fakat bir süre sonra artık zevk vermez ve tadı midenizi bulandırır, damağınızdaki o güzel aroma yerini nahoş,tatsız bir hissiyata bırakır.

Nankördür aşk,tıpkı aşığı gibi.Yeri geldiğinde en derinden kanatır insanı,hırpalayıp bitap düşürür.
Yeri geldiğinde ise nazik öpücükler bırakır sol işaret parmağına.
Çünkü bilir o öpücük bile kalbe ulaşır.

Şanslıysanız eğer aşkın hep naif yönünü görürsünüz. Deyimi yerindeyse yeni doğmuş bir bebek gibi dertsiz,tasasız hissettirir.Öyle ki buna alışır ve isteseniz de istemeseniz de benimsersiniz onu.

Fakat eğer madalyonun diğer yüzüne denk gelirseniz acı dolu bir süreç karşılar sizi.Hayal kırıkları,gözyaşı ve daha nicesi.Bir zamandan sonra öyle kırılırsınız ki nefesiniz bile canınıza cam kırığı gibi batar ki en çok acıtan da can kırıklarımızdır,öyle değil mi?

Taehyung can kırıklarıyla baş başa kalmıştı.Öyle yoğun bir acıydı ki ağlamak istese bile ağlayamıyordu.Sadece boş gözlerle etrafa bakınıyordu.Anlamlandıramıyordu ne yapmıştı da bu reva görülmüştü ona?

Hayatı boyunca sevilmemiş bir çocuktu.
Ailesi yönelimini erken yaşta öğrenmişti bu nedenle kavgaları asla bitmiyordu.Onlardan hiçbir zaman sevgi görmemişti.İnsan bazen saçı okşansın istiyordu ya da ufak bir kucaklaşma.Aksi olunca ise geleceğe kırgın bir çocuk bırakıyordu.Bazılarımız küçük kardeşlerimizi bile kıskanır bu yüzden.Çünkü sevgi nedir bilmeyen biri için o görüntü fazla yürek burkar.

Taehyung sevgi görmemiş biri olarak nasıl gösterilir bilmiyordu.Sevgisini nasıl belli edeceğini kimse öğretmemişti ki ona .Buna rağmen görmediği ilgiyi, şefkati ve sevgiyi veriyordu Jungkook'a.

İşte bu yüzden canı bu kadar yanıyordu.
Görmediği özeni gösterdiği biri tarafından hiçbir şey olduğunu görmek yüreğini dağlıyordu.O kadar mı sevilesi biri değilim diye düşündü.Hatayı saatlerce kendinde aradı.Ama işin içinden bir türlü çıkamadı.

Saatlerce yatağında uzandıp sadece tavanı seyretti.Ne yemek yedi ne de uyku uyudu.Eli sigara paketine doğru uzandı ve acelesizce bir dal yakıp tavanı seyretmeye devam etti.

Arkada çalan hafif keman sesi eşliğinde sabaha kadar aynı şekilde seyretti etrafı.
Telefonu kaç defa çaldı saymadı bile.
Kim olduğuna bile bakmadı.

Birkaç defa Yeontan yanına gelip onunla oynama girişiminde bulunsa da hiçbir şey yapmadan yatmaya devam etti.
Sabahın ilk ışıklarına doğru içtiği uyku ilacının da etkisiyle gözleri kapandı.


Nereye gidiyor ve nasıl gidiyor hiçbir fikrim yok
Keyifli okumalar.

Sucker |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin