0.9

1.1K 86 22
                  

Yeni bir günün insana neler getireceği her zaman meçhul olmuştur.Güzel bir haber alabilirsiniz ya da sizi kahredecek bir olay size tebliğ edilebilir.Ve bu seçeneklerin sonucunda gününüzün nasıl devam edeceğinin rotası belirlenmiş olur.

Jungkook bugün yaşayacaklarından ve öğreneceklerinden habersiz,dün gece kullandığı yüksek dozda alkolün etkisiyle tabiri yerindeyse fosur fosur uyuyordu.
Pek huzurlu bir uyku çekmese bile vücudu dinleniyordu işte.

Fakat bu çok uzun sürmedi.Aradan geçen iki dakikanın ardından telefonu yüksek desibelden çalmaya başladı.Elini üstün körü yatağının yanındaki komodinde gezdirdi ve telefonu kapattı.
Beş dakikadan sonra telefonu aynı sesle yeniden çalmaya başladı.Oflayarak telefonu eline aldı.Gözlerini ovuşturarak görüntüsünün netleşmesini bekledi.

Telefondaki Jimin yazısını görünce anlık bir şaşkınlık yaşadı.Jimin'in onu aramasının iki sebebi olabilirdi:

1.Taehyung ile ayrıldıklarını öğrenmişti ve Jungkook'a bir sövgü seramonisi hazırlamıştı

2.Hiçbir şeyden haberi yoktu ve öylesine aramıştı.

Birinci seçeneğin olması daha muhtemeldi çünkü Taehyung ile birliktelikleri boyunca ne toplu bir grupta konuşmuşlardı ne de birbirlerini arayıp sormuşlardı.Sadece bazen Taehyung'un düzenlediği 4'lü buluşmalarda oturup konuşuyorlardı.Anlayacağınız durumu hangi taraftan ele alırsak alalım fazla gerici bir durumdu.

Telefonun ekranına boş boş bakmayı kesip derin bir nefes aldı ve Jimin'in küfürlerini dinlemek için kendini hazırladı.Tanrıya kısa kesmesi için dua etti çünkü kafası patlayacak gibi ağrıyordu.

Yavaşça parmağını yeşil butona dokundurarak yukarı doğru kaydırdı.

"Jungkook merhaba.Üzgünüm bu saatte rahatsız ediyorum ama 2 gündür Taehyung'a ulaşamıyorum.Biliyorsun normalde birbirimizden hep haberimiz olur fakat iki gündür durmadan arıyorum telefonları kapalı.Normalde evine giderdim fakat aile ziyareti için Busan gelmem gerekti.Biletimi ayarladım fakat ancak 3 gün sonraya bulabildim.Siz en son ne zaman buluştunuz acaba?"

Jungkook bir süre sessiz kaldı çünkü şaşırmıştı.Ne yani Taehyung Jimin'e,en yakın arkadaşına ayrıldıklarını söylememiş miydi? Bu fazlasıyla garipti çünkü Taehyung Jimin'i dost değil de kardeşiymiş gibi görür,her şeyini ona anlatırdı.

Jungkook sustu ve hiçbir şey belli etmemeye çalışarak konuşmaya başladı.

"Birkaç gün finallerim nedeniyle evden çıkmadım ve görüşemedik. Kafamı kitaplardan kaldıramadığımdan arayacak fırsatım da olmadı.Ama endişelenme iyidir.Telefonunun şarjı bitmiştir takmayı unutmuştur."

İnsanoğlu nasıl da palavracı bir varlık öyle değil mi? Şeytana uymaya fazlasıyla meyilli.Asla gocunmaz ,asla utanmaz.Varlıklar içerisindeki en korkuç yaratıktır insan.Doyumsuzdur,riyakardır.
Tıpkı aramızda gizlenenler gibi, tıpkı Jungkook gibi.

Jimin haklı olabileceğini düşündü çünkü Taehyung'un bu tür davranışları olabiliyordu.Fakat içine kurt düşmüştü bir kere 2 gündür bu yüzden uyku uyuyamıyordu.Yoongi'den Taehyung'un evine gidip kontrol etmesini rica edebilirdi -ki yoongi onu kırmaz sevgilisinin isteğini seve seve gercekleştirirdi- fakat Yoongi de ailesini uzun zamandır görmediğinden onları ziyaret etmek için Daegu' a gitmişti.
O nedenle Jungkook'tan rica etmekten başka bir seçeneği yoktu.

"Haklı olabilirsin fakat rica etsem bugün onu kontrol edebilir misin?Son zamanlarda pek iyi değildi fark ettin mi bilmiyorum ama."dedi iğnelemeyi ihmal etmeyerek.

Jungkook'ta pek tabii hissetmişti bu imayı ama ses ve çıkarmadı ve karşı taraftaki narin sesi dinlemeye devam etti.

"Yedek anahtarı kendisine ait olan posta kutusunun içerisinde.Şimdiden teşekkür ederim.Kapatmam gerekiyor lütfen beni bilgilendir aklım orda kaldı."

"Tabii bugün uğrayacağım sana haber veririm merak etme sen."

Ve görüşme sona erdi.Jungkook normalde çok pimpirikli biri değildi fakat Jimin'in panik hali onun da içine kurt düşürmüştü.Bu nedenle ayaklandı ve giyeceklerini çıkartıp hazırlanmaya koyuldu.

Herkese merhaba fice yazdığım en uzun bölümdü bu.
Ama gelecek bölüm daha da uzun olacak çünkü son bölümü yazıyor olacağım
Tahminimce ya bu gece ya da yarına bölümü atmış olurum.
Keyifli okumalar dilerim.
Bu arada medyadaki YouTube kanalıma abone olabilirsiniz.
Renkli kalın 🌈Sucker |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin