11(Özel Bölüm)

1.1K 81 8
                  

'Bu sabah saat 08.00 sularında Han Nehrinin kıyısına sürüklenmiş cansız bir beden bulundu.İlk saatlerde cesedin kimliğine ulaşılamadı ancak az önce elimize ulaşan bilgiye göre cesedin Kim Taehyung adlı güzel sanatlar okuyan bir üniversite öğrencisine ait olduğu ortaya çıktı.
Kesin olmamakla beraber bu olayın bir cinayet değil de bir intihar olduğu düşünülüyor.Yakınlarına baş sağlığı diliyoruz ve sıradaki habe-.'

Jimin'in ağızı duyduğu haberle beraber açık kalmıştı.Hızla televizyonu kapattı.Olamazdı değil mi? Bu Kim Taehyung arkadaşı olan Taehyung olamazdı.Sonuç olarak Kore nüfusunun %50'sinin soyadı Kim 'di ve Kore'deki tek Taehyung'da o olamazdı.

Hızla elini cebine atıp telefonunun kilidini titreyen parmaklarıyla açarak Jungkook'u aradı.Telefon 2. Çalışında açıldı fakat karşı tarafta derin bir sessizlik vardı.

"Alo Jungkook,Jungkook orda mısın?
Taehyung'un evine gittin mi? Az önce ulusal kanalda saçma sapan bir haber gördüm tanrı şahit yüreğim ağzıma geldi.Bizim Taehyung sandım çünkü biliyorsun o da güzel sanatlar okuyor fakat koskoca Kore'de ondan başka adı Kim Taehyung olan kimse mi yok dedim kendi kendime.
Güzel Sanatlar okuması da garip bir tesadüf ama olabi-"

İlk defa telefonun diğer ucundan Jungkook'un sesi o an duyuldu.

"Jimin,o Taehyung."

"Saçmalamayı keser misin? Böyle şaka mı olur tabii ki de benim Tae'm değil o.
Sen onun yanına gitmedin mi onu görmedin mi hem bak ben de döndüm Kore'ye tam da oraya geliyordum.Yoongi de Daegu'dan döndü buluşup beraber sizin yanınıza gelecektik bizde."

Telefonun ucundaki Jungkook ne kadar çabalasada kendini frenleyemedi ve hüngür hüngür ağlamaya başladı.Jimin neden ağladığını anlamıyordu bir şey yoktu ki ağlanacak.

Jungkook derin bir iç çekip boğazını temizledi.

"Sen beni aradıktan sonra apar topar evden çıktım Jimin yemin ederim telefonu kapattığın anda giyinip evden çıktım.Eve vardığımda zile bastım fakat kimse açmadı ikinci çalışmda Yeontan'ın havlamalarını duydum.Taehyung'un evde olmadığını anlayınca tekrar aşağıya inip posta kutusundan yedek anahtarı aldım ve kapıyı açtım ama Taehyung evde değildi.Mutfak masası uyku hapları ve antidepresanlar ile doluydu tedirgin oldum o ilaçları görünce ne yapacağımı bilemedim ve odasına girdim.
Etrafa biraz bakındım ve tam odadan çıkacakken..."

Tekrardan ağlamaya başladı fakat bu sefer daha şiddetli ağlıyordu.
Jimin kaşlarını çattı ne olduğunu anlayamıyordu.

"Çıkacakken ne Jungkook! Çıkacakken ne oldu?"

Jungkook burnunu birkaç kez daha çekip sesi titreyerek cevap verdi.

"Çıkacakken masada ü-üç tane mektup buldum ve bir de CD.Her bir mektupta isimlerimiz yazıyordu.Senin,benim ve Yoongi'nin.B-ben kendi mektubumu okudum ve CD yi izledim.Ama sizinkileri okumadım.S-sanırım Taehyung.."

Sesi titredi ve devam edemedi Jungkook.
Jimin sinirlerine hakim olamayarak bağırdı.

"SANIRIM NE JUNGKOOK NE SİKİM DÖNDÜRÜYORSUN AĞIZINDA SÖYLE ARTIK!"

Hıçkırıklar eşliğinde iç çekerek cevap verdi Jungkook.

"Taehyung... Taehyung intihar etti Jimin ve bunda benim de payım var."

Ve telefon Jimin'in elinden parkeli zemine düşerek tok bir ses çıkardı.

Herkese tekrardan merhaba.
Dediğim gibi birkaç tane daha özel bölüm gelecek bunlar mektuplar ve Taehyung'un intiharı sonrasını işleyecek.
Keyifli okumalar dilerim .

Sucker |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin