13(Özel bölüm 3)

1.1K 86 74
                  

Çoğu zaman davranışlarızın nasıl sonuçlar doğuracağını bilemezsiniz.Tıpkı Jungkook gibi.

Taehyung'un gidişinin üzerinden neredeyse 6 ay geçmişti.Yokluğu fazlasıyla belli oluyordu.İşin garip tarafı bunu en çok hisseden kişi de Jungkook'tu.Yüzü var mıydı onun sesini, bakışlarını,dokunuşlarını özlemeye bilmiyordu fakat İsmini onun narin sesinden duymayı özlemişti.Onunla ilgili her şeyi özlemişti.

Elindeki bira şişesini dudaklarına götürüp büyük bir yudum aldı.Bakışları bileğindeki kırmızı ipe takıldı.Taehyung ile beraber o istediği için bu çift bilekliğini almışlardı.Tanrı şahit takmamak için bin bir takla atıyordu önceden.Şu an ise onu yanından bile ayırmaya korkuyordu.

Taehyung gittiğinden beri hiç kimseyle görüşmemişti eskisi gibi.Tek gecelik ilişkiler, ufak kaçamaklar hepsi bir gecede kapılar ardına onlarca kilit ile kilitlenmişti.Başka biriyle birlikte olması Taehyung'un ruhuna ihanet etmesi demekti.Varlığında yeterince parçalamıştı onu,kanatmıştı.
En azından ruhuna saygı duymayı borç bildi o gün kendine.

Yavaşça ayağa kalktı ve vestiyerden Taehyung'un hediyesi olan hırkasını üzerine geçirip kapıyı kapatarak kendini dışarıya attı.

Son altı aydır olduğu gibi aynı rotayı izledi ayakları.Kısa süre içerisinde varmıştı katili olduğu gencin evine.
Anahtarı o günkü gibi çıkardı posta kutusundan.Yavas yavaş çıktı merdivenleri o günkü gibi.Anahtarı deliğe sokup iki defa çevirdi.Ev tıpkı o günkü gibiydi tek fark içeride içerisinin sinir bozucu derecede sessiz olmasıydı.

İçeri girip kapıyı arkasından kapattı.Doğrudan Taehyung'un odasına doğru yönelip içeri girdi ve yatağına uzandı.Bir kez daha gerçekler tokat gibi çarpmıştı yüzüne.Taehyung'un yastığındaki kokusu buram buram dolmuştu ciğerlerinin içine.Gözlerinden yaşlar birer birer döküldü beyaz yumuşak yastığın üzerine.Gecelerce Taehyung'un gözyaşlarına misafirlik eden o yastık,bu sefer de Jungkook'un pişmanlık dolu yaşlarına ev sahipliği yaptı.

Derince bir nefes aldı Jungkook.Tanrıya son bir ay içerisinde canını alması için yalvarır hale gelmişti.

"Onun yerine beni alsaydın cehennemine o korkar karanlıktan yapamaz.Sana yalvarmaya bile yüzüm yok tanrım ama ne olursun ruhumu al bedenimden.O soğuk toprakta öylece yatarken benim yaşamam cehennemi yaşatıyor bu dünyada bana."

Sessiz haykırışları hıçkırıklara evrildi çok geçmeden.İşte o an anladı.
Ona cehennem bile kurtuluşu için bir biletti o ise kurtuluşu bile hak etmeyen bir fâni.
-SON-Herkese tekrardan merhaba.
Bu kurgu boyunca yanımda olan herkese içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
Bu kurguyu yazma şansını bana veren kişiye de teşekkürlerimi iletiyorum.
Kurgu boyunca nasıl bir son getirmem gerektiğini çok düşündüm bir yanım ters köşe yaparak mutlu bir son istiyordu,diğer yanım ise her şeyin toz pembe olmadığını anlatmak.
Göründüğü üzere ikinci seçenek bana daha mantıklı geldi.
Taehyung ve Jungkook'un kısa süreli serüveninde yanımda olduğunuz için tekrardan teşekkür ediyorum.
Kendinize dikkat etmeyi ve renkli kalmayı unutmamanız dileğiyle.

~Pim

Sucker |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin