9

11.7K 1.5K 272
                  

🎧;; adam levine - lost stars

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

🎧;; adam levine - lost stars

daegu araştırma hastanesi
grubu
.
.
.

bay hwan:
arkadaşlar merhaba
bildiğiniz üzere bugün hastaneyi denetlemeye geldiler
görünüşe göre hastanemizin altyapısı sağlam değilmiş
bu yüzden sağlamlaştırmamız için karar gönderdiler
uzun lafın kısası yaklaşık 2 hafta boyunca izinlisiniz
merak etmeyin maaşınızdan kesim yapılmayacaktır.

@f1magazines: las vegas'taki 1

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

@f1magazines: las vegas'taki 1.antrenman turu sona erdi!
1-) Max Verstappen
2-) Jeon Jungkook
3-) Carlos Sainz
...

Sona eren antrenman turunun yorgunluğuyla kendini paddocktaki koltuğa attı Jungkook. Antrenman turu istediği gibi gitmemişti. Arabanın kontrolünü sağlayamamıştı ve bu durum ona ikinciliği uygun görmüştü. Evet, bu sadece bir antrenman turu olabilirdi fakat işine oldukça önem veren mükemmeliyetçi Jeon Jungkook için can sıkıcı bir durumdu.

"Jeon, duyduğuma göre içeride biri seni bekliyormuş."

Terden ıslanmış saçlarını kurularken menajeri Namjoon'un dedikleriyle bir şey demeden ayaklandı Jungkook. Büyük ihtimalle yine babası gelmişti.

Jungkook'un yarışlara başlamasının en büyük sebebi babasıydı. Küçüklüğünde babasının başlattığı Go Kart sayesinde şuanki konumundaydı. Bay Jeon sık sık yarışlara gelirdi fakat amacı oğlunun başarısına destek olmak değilde yanlışlarını yüzüne vurmak olurdu.

Elindeki havluyu Namjoon'a verip boynunu gevşeterek arka odaya ilerledi. Acaba bu sefer ne tür azar işitecekti? Kesin antrenman turunda ikinci olduğu için çeşitli öğütlere maruz kalacaktı. Derin bir iç geçirdi ve içeride babasının olduğunu düşündüğü kapıyı açtı Jungkook.

"Bu sadece antren-"

Kendisini açıklamak için konuştuğu sırada resmen kelimeleri geri yutmuştu. Karşısında gergince elleriyle oynayan sarışını görmek bir rüyanında ötesindeydi.

mercedes, taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin