14

10.5K 1.3K 187
                  

🎧;; max & yunjin – stupid in love

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

🎧;; max & yunjin – stupid in love

sarışın güzeli 💜:
jeongguk
ben çok üzgünüm
senden şüphelenmemeliydim
sadece
önceki yaşadıklarım yüzünden bu kadar tetiklendim
tam bir aptalım

jeongguk 🌟:
güzelim uyanmışsın
jeongguk'tan sonrasını okumamış varsayıyorum
taehyung hiçbir yanlışın yok
gayet normal bir durum bu
ben sana haber vermeliydim
bu yanlış anlaşılmanın sorumlusu benim

sarışın güzeli 💜:
seni hakkedecek ne yaptım|
seni çok özledim

jeongguk 🌟:
bende seni çok özledim
ama hala iyileşemedim
biraz daha sabretmemiz lazım

sarışın güzeli 💜:
ah doğru az kalsın unutacaktım

sarışın güzeli 💜 çevrimdışı...

jeongguk 🌟:
taehyung umarım yanıma gelmiyorsundur
iletildi

Taehyung uyanır uyanmaz Jimin'in anlattıklarını dinlemiş, Jungkook'la olan yazışmalarını okumuştu. Öğrendikleriyle gerçekten çok kötü hissetmişti. Kendisi için elinden geleninde fazlasını yapan adamdan şüphelenmişti.

Taehyung içten içe Jungkook'a olan güvenini hiç kaybetmemişti. O kızı gördükten sonra bile başka ihtimalleri düşünmüştü ama o anki duygusallığıyla önceki deneyimleri aklına gelmiş her şeyi yanlış anlamıştı. Bundan da oldukça pişmandı.

Şimdi ise sevdiği adamın hasta olduğunu bildiğinden ona en sevdiği çorbadan yapmış evine götürüyordu. Evet Jungkook hasta olmaması için kendisinin gelmesini istemiyordu fakat Taehyung oldukça inatçı biriydi. Yıldızını iyileştirmek için hasta olacaksa olmaya razıydı.

Geldiği evi yedek anahtarıyla hızlıca açtı ve içeri adımladı. Jungkook'un kaldığı oda ikinci kattaydı fakat şuan oturma salonundan yüksek bir televizyon sesi geliyordu. Elindeki çorbaya dikkat ederek hızlı adımlarla salona vardı. Sabah gördüğü yanlış anlaşılmaların başrolü olan kız koltukta oturmuş televizyon izliyordu. Sana ise Taehyung'u hala fark etmemişti. Taehyung Sana'nın neyi bu kadar dikkatle izlediğini merak ettiğinden kafasını televizyona çevirdi. Sana televizyondan kendi performanslarından birini izliyordu. Gerçekten güzel şarkı söylüyor diye düşündü Taehyung içinden.

"Sesin çok hoşmuş."

Duyduğu sesle kafasını hemen Taehyung'a çevirdi kız. Sana Taehyung'u  tabii ki de tanıyordu. Jungkook yakın arkadaşına sevdiği adamı anlatmayı ihmal etmemişti.

mercedes, taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin