4.6

14.3K 1K 414
                  

But does he know the pictures that you keep?But does he know the reasons that you cry?

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

But does he know the pictures that you keep?
But does he know the reasons that you cry?

***

Koşarak aşağı kata indiğimde zil hala çalmamıştı. Merdivenlerin ucundan kapıya yürüyerek geçirdiğim saniyelerde kapının yanındaki pencerelerden Ömer'in silüeti seçebiliyordum. İnce tülün ardından uzun bedenini görebiliyordum. Bir ileri iki geri hareketlerinden sabırsızlığını rahatlıkla anlaşılıyordu. Şapşalım benim ya.

Ev boş yazdığımda kapının dibinde biten o sevgililerden olmuştu resmen.

Ömer'in ellerini pencereye dayayıp camdan bakmaya çalışmasıyla onu daha fazla bekletmemek için hızlandım. Geniş kapıya ulaştığımdaysa duraksamadan kapıyı açtım.

"Hoşgeldin!" Ömer'i yakasından tutup içeriye çektiğim gibi boynuna atladım. Ellerim alışkın olduğu üzere onun geniş omuzlarını bulurken yadırgamamıştık ikimizde. Aksine onun koca bedenininde erkeksi kıkırtısıyla sallandığını hissettim.

Ömer de beklemeden kollarını bana dolarken onun "Hoşbuldum güzelim." dediğini duyabildim.

Geriye çekilmeden sanki dün görüşmemişiz gibi arsızca üzerinden çekmediğim kollarım ondan ayrılmak bilmedi. Üzerinde resimde gördüğüm gibi antremanalarda giydiği siyah şortlarından vardı. Bir de beyaz oversize bir tişört.

Ömer de aynı şekilde benim üzerimde bulunan siyah yüksek bel ev şortum ve beyaz askılı crobumda gezdirdi gözlerini. İkimizin de ansızın bu kadar uyumlu olması da evrenin bir tesadüfüydü her halde.

Ömer'in de yüzünde aklından benimkiyle aynılarının geçtiğine işaret bir gülümseme belirdi.

"Sadece emin olmak için soruyorum annenlerin evde olmadığına eminsin değil mi?"

"Değiller tabiki de Ömer. Sabah şafak operasyonuna gider gibi ayrıldılar evden. Eminim." Emin olmasam nasıl eve atayım seni?

Fakat Ömer üstelemeye devam etti.

"Herhangi olası bir abin de yok?"

"Serhat abim kendi evinde. Başar abimde annemler yokken evin yolunu unutur."

"Evin içinde olabilecek her hangi bir kamera da yok?"

"Sen hayırdır ya? Ne bu böyle? Bıraksam evde böcek var mı diye arayacaksın."

"Var mıdır ki? Yaparlar mı sizinkiler?"

Şapşal dediğimde alınıyordu ama basbaya şapşaldı işte.

"Yaparlar Ömer." dedim ciddiyetle ona bakarken. "Kızımız mazallah olur da eve erkek arkadaşını çağırırsa diye eve böcek takıyor benim ailem."

Ömer tüm ciddiyetimi bürünmem karşısında hafif bir şoka uğrasa da "Kızma bana." dedi hala tepkilerimi ölçüp tartarken. "Başar abinin tepkisinden sonra bu denli tedbirli olduğum için beni yargılamamalısın."

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: May 25 ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

Gecenin Ucunda | TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin