33. Bölüm

19K 542 205
                  

Uzun zaman sonra toparlanmakta zorluk çeksemde bunun üstesinden gelmek için çabaladım. Son zamanlarda benim için çok ağır bir süreçle mücadele etmek zorunda kaldım. Henüz iyi değilim ama bölümü daha da uzatmak istemedim. Takıntı benim için tehlikeden kaçtığım bir sığınak gibi bu yüzden herşeyi bırakıp kendimi bu sığınağın içine atıyorum.

Sezon finali içinse son 2 bölüm kaldı.💗

Atlas beni kendisine çekip başımı göğsüne yasladı. Elleriyle saçlarımı yavaşça okşayarak küçük öpücükler saçlarıma bıraktı.

"Efsan bir daha benden hiçbir şey saklama." Sesi sertti. Öfkesini gizlemeye çalışıyor gibiydi. Başımı göğsünden kaldırıp gözlerinin içine baktım. Bakışları bana döndü.

"Bana kızgınsın." Titreyen sesimle konuşurken bakışlarımı ondan çekmedim.

"Senin yerinde bir başkası olsaydı. Onu kendi ellerimle öldürürdüm." Gözlerindeki soğukluk bedenimin titremesine sebep olmuştu.

Onu seviyordum. Ama gözlerindeki o soğuk ifade içimi ürpertiyordu. Atlas başımı tekrardan göğsüne yaslayıp saçlarımı okşamaya devam etti.

"Bir daha." Sustuğunda odada koca bir sessizlik oluşmuştu.

"Bana yalan söylersen seni asla affetmem." Son sözleri bıçak misali kalbime saplanmıştı. Benden uzaklaşıp üzerindeki gömleğin düğmelerini ilikleyerek üzerinden çıkardı. Bedeninde oluşan morluklara dokundum.

"Bunlar yeni mi oldu?" Atlas elimin üzerine elini koyup okşadı.

"Önemli bir şey değil." Yanımdan geçecekken elini tutup durdurdum.

"Benden saklama." Atlas gözlerimin içine baktı.

"Serkan'ı öldürdüm." Duyduklarım ile şaşkınlıkla ona baktım.

"Ne? O öldü mü?" Atlas sırıtarak bana doğru yaklaşmaya başladı. Geri geri gidecekken bileğimden tutup kendisine çekti. Yüzlerimiz birbirine çok yakındı.

"Söylesene güzelim. Karımla iş birliği yapan. Aklı sırasınca da arkamdan kuyumu kazan bir piçe başka ne yapmam gerekirdi? Hataların bedeli ağır olur Efsan. Özellikle de bana karşı bir hata yapılmışsa."

"Onu öldürünce eline ne geçti Atlas? Katil olman dışında." Atlas benden uzaklaşıp sırtını bana döndü.

"Bazı insanlar da çocukluğumuzun katilidir. Ben masum biri değilim Efsan. Ama onlar da masum değil."

"Atlas be-"

"Sen bu hayatta kaç kişinin ölümüne şahit oldun?" Sorduğu soruyla duraklamıştım. Hiçbir zaman bu çok ağır bir şeydi. Yaşamış olsaydım asla güçlü olamazdım.

"Ben önce annemi sonra da onu öldüren sözde babamın ölümüne şahit oldum." Atlas sinirle gülmeye başladığında ona bir adım attım. Elleriyle durmamı işaret etti.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin