43.BÖLÜM

9.2K 501 522
                  

Keyifli Okumalar**

***

Gözünde ilk defa belki de kırılma görmüştüm.Bu aksine onun köşede oturan küçük çocukluğuydu.Saklamak istememişti. Kaçmamıştı.Görmeme izin vermişti.

Yapma der gibi bakıyordu.Yüreği sızlamıştı hissetmiştim.Kim anlamazki aşık olduğu adamın canının yandığını.Görüyordum onunki de yanmıştı.Sessizce bakıyordu yüzüme.Aklından yaptıkları geçiyordu belki de.Pişman oluyordu.Nasıl telafi edecekti?
Ona tekrardan tamamen ait olmamı nasıl sağlayacaktı?Zordu.Çok zordu.Fakat ben istiyordum.Ben bu kadar yaşanmışlığa rağmen kalbimin kapılarının kilidini hala onun yüreğinde bırakmıştım.

Sadece onun istemesine bakıyordu.İstesin. Çabalasın.

"Bunu ikinci kez duyuyorum.Nefret ettiğim adamdan duymak acıtmamıştı ama senden duymak çok acıttı be Mine."Derin bir nefes aldı.Zaten benim boğazım çoktan düğümlenmişti."Amcam benim elime küçücük yaşta silah verirken bile bu kadar korkmamıştım.Bana şu yaşımda bile şiddet uygularken bu kadar berbat hissetmemiştim.Bana bu hayatımda en büyük acıları iki insan yaşattı.Birinin canım olması en beteriydi."

Şiddet mi?

Silah mı?

Yüreğimde artık tamamen tanıdık olan bu sızı her geçen gün daha da katlanarak kor gibi düşüyordu bedenime.

"Senin yüzünden."Elimi iki yana açtım.Gözümden akan damla yanağıma süzüldü."Tüm bu olanlar.Benim sana olan bu tavrım.Hepsi senin yüzünden Bora."
Elimle yanağımı sildim."Ben ölüyordum Bora.Sevdiğim adam beni görmüyordu. Duymuyordu.Acaba başka bir kadına mı gitti?Başka birini mi seviyor?Bu düşünceler altında öldüm. Kaldıramadım.Bende kenara atmaya karar verdim."

"Ben farkına varamadım özür dilerim.Bu yaşananlar her ne kadar bizi yıpratsada bizim sevgimiz var Mine.Sevgi ve aşkla halledilemeyecek ne var?"Dedi sessizce.

"Kırılmıştım;Sorsan anlatacaktım. Üzülmüştüm;Sorsan ağlayacaktım.
Yorgundum,gelsen doyasıya sarılırdım.
Benim sana ihtiyacım vardı Bora.
O çukurda beni duymadın,görmedin, hissetmedin."dedim net bir sesle."Ben o çukurda bir umut parçasına sarıldım sanıyordum.Meğer ölmüşüm de haberim yokmuş."

Yaklaşıp ellerimden sıkıca tuttu ve dudaklarına yaklaştırıp bir kaç defa öptü.

"Telafi edeceğim yemin ederim Mine.
Lütfen aklından çıkar bu düşünceleri.
Hepsini telafi edeceğim.Bütün açtığım yaraları iz kalmadan kapatacağım. Yalvarırım Mine.Bir şans daha ver bana."

Gözlerim gözlerini buldu."Sorun sadece bir özürle çözülseydi keşke."

"Tamam bak sakin bir zamanda yine konuşalım.Şuan ikimiz de sinirliyiz."

Kalbimde hissettiğim ince sızı ile baktım Bora'ya.

"Kendime soruyorum bazen." merakla bana baktı."Beni o gruba niye aldınız Bora?
Niye beni esir tuttunuz?Belki de ben sana istemeyerek aşık oldum.Belki de ben bu kötü dünyada korunacak bir alan aradım ve seni kendime kalkan sandım."dediğimde eli dudağımı kapattı.'Şişh' nidaları yükseldi dudaklarından.

"Saçmalama onca an,onca zaman...Tamam kötü şeyler yaşadık,sarsıldık ama bir o kadar güzel anlarımız oldu Mine.Ben senin oldum.Sende benim.Böyle düşünme lütfen."dedi yalvarır gibi.

"Sen mafyasın Bora.Kızım bir mafyanın kızı.
Her an ölme tehlikesinin olduğunu bilmiyor.Ben senin asıl yaşamını hala bilmiyorum.Siz her gün bir yerlere gidip geliyorsunuz ve benim bilmediğim daha ne kötü olaylar oluyor Allah bilir."sözümü bitirmeden sıkıca sarıldı bana. Dudaklarını saçlarımda hissettim.

BENİM MAFYA'M | TEXTİNGHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin