BÖLÜM:56 BOYAMA ELİ

18.1K 867 663
                  

🥲

Bakışlarım çözdüğüm denemedeydi. Son zamanlar deneme sayısını daha fazla artırmıştım ve sonuçlara bakacak olursak kazanacaktım. Sonuçlarım iyiydi. Oldukça iyiydi. Saat 13.00 falandı. Klasik okula gidip gelmiştim ama sanırım on ikinin tüm konularını bitirdiğim için artık okula gitmeyecektim. Zaten geriye ikinci dönemin son sınavları kalmıştı. Onun yerine evde kalıp deneme çözmek daha mantıklıydı. Annem işteydi evde yalnız başımaydım. Azra da benim gibi evden çalışıyordu. Sonunda denemem bittiği için yarım saat dinelenebilme hakkını kendime verdim. Sandalyende geriye yaslandım ve telefonumu elime aldım. Sessiz moddan ve uçak modundan çıkarınca Arslan'ın mesajını gördüm. İki saat önce atmıştı.

Lavinia: Güzelim

Lavinia: Nasılsın?(10.07)

Lavinia 5 cevapsız arama

Defne: İyiyimmm askmmm sen nasılsın (13.25)

Defne:

Lavinia: Telefona neden bakmıyorsun?

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Lavinia: Telefona neden bakmıyorsun?

Lavinia: Telefona bakmadın arayınca da açmadın.

Lavinia: Başına bir şey geldi sandım.

Bir de Bayıl istiyorsan Feriha

Defne: Korkma ben iyiyim, deneme çözüyordum da uçak modundaydı

Lavinia: Çok geç

Defne: ne için?

Lavinia: Korkmamam için. Kapıyı aç güzelim.

Aynı anda zile basıldı. Arslan gelmişti. Koşar adımlarla kapıya gittim. Kapıyı açınca beklediğim gibi önümde Arslan vardı. İçeri girince ona sarıldım. Sınav yaklaştıkça heyecanım artıyordu, benim heyecanım arttıkça Arslan'ı sıkıyordum.

"Neden geldin?" Dedim hala sarılıyordum. Kollarını belime doladı.

"Sen telefona bakmayınca iki saat! Bir şey oldu sandım." Endişelenip gelmişti. Kocam ya...

Var mı bu devirde böylesi?

"Görmemişim..."

Arslan'dan ayrılınca mutfağa ilerledim o da arkamdan geldi ben buzdolabının önündeyken o tezgaha yaslanmıştı. Dolaptan soğuk iki tane kahve aldım. Annem eve benim için paket paket alıyordu. Canım annem ya... Bir kahveyi Arslan'a verip bende önünde durdum.

MİHRİMAH/ Yarı Texting [+18]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin