BÖLÜM:58 MEZUNİYET

14.5K 830 434
                  

Ssseeelllaaaammmm 🥺

Sınavın üzerinden günler geçmişti. Bu akşam mezuniyet partisi vardı. Zaten okulda kep töreni olmuştu ama bir parti verilecekti. Okul sıcak yanaşmıyodu ama biraz zorlama ve Arslan sayesinde okulun ayarladığı bir mekanda on ikiler olarak mezuniyet partisi olacaktı. Sınav sonucu yarın açıklanacaktı. Cevaplar yayınlanmıştı ama ben ve Azra bakmamıştık sonucu bizzat görmek istiyorduk.

Akşam için Azra ile onun odasında hazırlanıyorduk. Ben siyah Azra ise beyaz giyenecekti. Resmen Beşiktaş olmuştuk! Azra'nın elbisesi saten beyazdı kısa bir elbiseydi göğüs dekoltesi yoktu ama derin bir sırt dekoltesi vardı. Benim elbisem ise siyahtı. Uzun bir elbiseydi. Derin bir yırtmacı hafif bir göğüs dekoltesi vardı. Azra'nın ki gibi benimkininde sırt dekoltesi vardı.

(Resim koymadım çünkü elbise aklınızdaki ile uymayabilir kendiniz aklınızda canlananı yapınnn;))

Azra peri kızı iken ben yanında mafya karısı gibi duracaktım! Azra beyaz bir tende olduğu için gözlerine beyaz göz kalemi çekmişti ben ise buğday olduğum için siyah göz kalemi çekmiştim. O parıltılı bir makyaj yapmıştı ben ise mat duran bir makyaj yapmıştım.

 O parıltılı bir makyaj yapmıştı ben ise mat duran bir makyaj yapmıştım

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

(Azra temsili makyajı! Yüz ona ait değil.)

(Defne'nin makyajı temsili!!)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

(Defne'nin makyajı temsili!!)

Gerçekten Azra ile çok zıt karakterliydik. Yaptığım makyaj bana ciddi bir hava katmıştı ve bunu sevmiştim. Azra ile ikimiz hazır olduğumuz da beraber odadan çıktık.

"Peri kızı gibisin." Dedim hayran hayran. Erkek olsam Azra'ya yürürdüm.

"Sen çok seksisin! Ateşli hatun." Dedi göz kırpıp. Evden çıkmadan önce salona girdik. Annem ile özlem abla karşılıklı oturmuş konuşuyorlardı.

"Maşallah kızlar." Bizi ilk Özlem abla fark etmişti. Azra etrafında döndü.

"Nasıl olmuşum bacım?" Dedi Azra. Onun bu cümlesi ile güldüm.

MİHRİMAH/ Yarı Texting [+18]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin