Wolfstar✨🙏✨
38 stories
"Bywają noce, gdy wilki milczą i tylko gwiazda wyje." ||WOLFSTAR|| by DarkSide_Andy
"Bywają noce, gdy wilki milczą i tylko gwiazda wyje." ||WOLFSTAR||
DarkSide_Andy
  • Reads 29,689
  • Votes 1,412
  • Parts 14
Wolfstar ~ Rok szósty ~ Hogwart O tym jak uczucie zrodzone z przyjaźni się rozwija i na jakie wystawiane jest próby... O tym jak pewien młody wilkołak i przystojny animag zakochali się w sobie, nie przejmując tym, co powiedzą inni, widząc tylko siebie nawzajem... O tym jak rogaty okularnik i rudowłosa kujonka, a także reszta zwariowanej Ery Huncwotów, dopingowali najgorętszej parze w Hogwarcie... Jest to druga część moich opowiadań o Wolfstar, więc zachęcam przed jej przeczytaniem zapoznać się z tą pierwszą :)) Bez niej będzie trudne przeczytanie tej, ale na upartego można dać radę... Mi jednak będzie bardzo miło, jeśli wrócicie do wcześniejszego opowiadania :))
"Są noce kiedy wilki nie wyją do księżyca, lecz do gwiazdy." ||WOLFSTAR|| by DarkSide_Andy
"Są noce kiedy wilki nie wyją do księżyca, lecz do gwiazdy." ||WOLFSTAR||
DarkSide_Andy
  • Reads 187,666
  • Votes 10,688
  • Parts 75
Wolfstar ~ Rok piąty ~ Hogwart O tym jak przyjaźń w pewnym momencie przeradza się w uczucie, a młodzi gryfoni mu się poddają... O tym jak pewien młody wilkołak i przystojny animag zakochali się w sobie, nie przejmując tym coś powiedzą inni, widząc tylko siebie nawzajem. O tym jak rogaty okularnik i rudowłosa kujonka, a także reszta zwariowanej Ery Huncwotów, dopingowali najgorętszej parze w Hogwarcie.
W innym świetle || 𝑤𝑜𝑙𝑓𝑠𝑡𝑎𝑟  by martisian
W innym świetle || 𝑤𝑜𝑙𝑓𝑠𝑡𝑎𝑟
martisian
  • Reads 139,692
  • Votes 11,013
  • Parts 37
Remus Lupin jest rozważnym i nieco introwertycznym krukonem, który właśnie rozpoczął swój piąty rok nauki w Hogwarcie. Na codzień nie zajmuje się niczym szczególnym, większość czasu poświęca nauce, czytaniu i rozmowom ze swoją najlepszą przyjaciółką Lily. Na pierwszy rzut oka życie chłopaka nie różni się od życia każdego przeciętnego nastolatka - rzeczywistość jednak jest inna i zdecydowanie bardziej ponura. Syriusz Black sprawia wrażenie chłopaka, któremu nic nie brakuje. Ma przyjaciół, jest inteligentny i błyskotliwy, dobrze się uczy. Ponadto jest całkiem popularny, co powoduje, że większa część hogwartu oddałaby bardzo wiele, aby móc się z nim zaprzyjaźnić. Wydawać by się mogło, że nie ma takiego problemu, który mógłby choć w niewielkim stopniu zaprzątać głowę gryfona. Tymczasem tak naprawdę to tylko pozory - w zasadzie Syriusz boryka się z pewnymi przeciwnościami losu, które coraz częściej go przytłaczają, sprawiając, że chłopak zastanawia się nad sensem wszystkiego w co wierzy i tego, jakie podjął decyzje. Remus i Syriusz nie znają się. Praktycznie rzecz biorąc, nigdy wcześniej nie zwracali na siebie uwagi. Teraz jednak los sprawił, że ich drogi połączyły się. Co z tego wyniknie? Czy Remus mimo wcześniejszej obojętności i niechęci do Huncwotów będzie w stanie spojrzeć na Syriusza w inny sposób? Czy dostrzeże w nim coś, czego nie dostrzegają inni? Czy Black pozna tajemnicę krukona i wykorzysta ją przeciwko niemu? A może wręcz przeciwnie? // Okładka: @upthehillart (instagram) \\
Wrong Number ━ wolfstar texting  ✓ by _dementia__
Wrong Number ━ wolfstar texting ✓
_dementia__
  • Reads 45,726
  • Votes 3,787
  • Parts 21
Dwóch studentów, kochających sztukę, którzy są znudzeni codzienną rutyną. Jeden ledwo chodzi na zajęcia, drugi stara się słuchać na wykładach z marnym skutkiem. Syriusz pewnego dnia przez przypadek zamiast do swojego przyjaciela piszę do Remusa, tym samym zaczyna początek ich artystycznej relacji.
Riddikulus ━ wolfstar ✓ by _dementia__
Riddikulus ━ wolfstar ✓
_dementia__
  • Reads 2,287
  • Votes 251
  • Parts 1
- Jesteś niemożliwy. - Nie bardziej niż ty.
We should be lovers instead ━ wolfstar ✓ by _dementia__
We should be lovers instead ━ wolfstar ✓
_dementia__
  • Reads 28,173
  • Votes 2,447
  • Parts 11
,,Remus Lupin nienawidził w swoim życiu trzech rzeczy: słabych książek, espresso i Syriusza Blacka." ,,Syriusz Black nienawidził w swoim życiu pięciu rzeczy: książek, słabej muzyki, nudnych ludzi, swojej matki i Remusa Lupina." Nadchodzi szósty rok w Hogwarcie. Stała ,,wojna" między Syriuszem i Remusem nadal trwa. Lily i James za wszelka cenę próbuj zakończyć niekończącą się kłótnię. Pewnego dnia nieświadomie doprowadzają do stopniowego pogodzenia się Blacka i Lupina. TW: • toxic relationship • przekleństwa ------------- Niektóre fakty zostały zmienione na potrzebę fabuły.
Składając słowa | wolfstar by milkxva-
Składając słowa | wolfstar
milkxva-
  • Reads 33,130
  • Votes 2,225
  • Parts 67
Będąc cierpliwym, można dowiedzieć się idealnej prawdy i odkryć piękne słowa
𝐃𝐞𝐚𝐫 𝐏𝐚𝐝𝐟𝐨𝐨𝐭 | 𝐦𝐚𝐫𝐚𝐮𝐝𝐞𝐫𝐬 𝐞𝐫𝐚 𝐨𝐧𝐞-𝐬𝐡𝐨𝐭 by milkxva-
𝐃𝐞𝐚𝐫 𝐏𝐚𝐝𝐟𝐨𝐨𝐭 | 𝐦𝐚𝐫𝐚𝐮𝐝𝐞𝐫𝐬 𝐞𝐫𝐚 𝐨𝐧𝐞-𝐬𝐡𝐨𝐭
milkxva-
  • Reads 839
  • Votes 110
  • Parts 1
𝐊𝐨𝐧𝐢𝐞𝐜 𝐩𝐬𝐨𝐭 𝐒𝐲𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳𝐮. 𝐓𝐰𝐨́𝐣 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐣𝐚𝐜𝐢𝐞𝐥 𝐉𝐚𝐦𝐞𝐬 - 𝐊𝐨𝐧𝐢𝐞𝐜 𝐩𝐬𝐨𝐭 - 𝐰𝐲𝐬𝐳𝐞𝐩𝐭𝐚ł 𝐇𝐚𝐫𝐫𝐲.
nσc krzчków gwíαzd [wσlfstαr σnє-shσt] by milkxva-
nσc krzчków gwíαzd [wσlfstαr σnє-shσt]
milkxva-
  • Reads 516
  • Votes 92
  • Parts 1
Tej nocy dwie gwiazdy krzyczały I tylko one swój krzyk słyszały Tej nocy obie gwiazdy krzyczały Czując jak powoli gasną, umierały
From the first cry until death | WOLFSTAR | by milkxva-
From the first cry until death | WOLFSTAR |
milkxva-
  • Reads 29,696
  • Votes 2,626
  • Parts 17
7 dni 168 godzin 10 080 minut 604 800 sekund Tydzień na poznanie się