Select All
 • 1991: Vite që mbahen mend | ✓
  1K 185 6

  | I ngrohti i syve te tu E venit nje kohe te dimert si kjo Dhe e perkund nje vajze te pergjumur si une Qe s'do dije te fleje e qete derikur ti te mos kesh me ftohte | ©lucentte COPYRIGHT

  Completed  
 • Pesha E Nje Premtimi
  39K 2.6K 19

  Mori fryme thelle dhe gjithçka qe pyeti veten ishte... "Po sikur ta kishte ditur atehere se si do vinte situata, a do ia kishte bere ate premtim shokut te tij me te mire?"

  Completed  
 • Ndjenja Te Fshehura!
  20.5K 1.3K 30

  Started: 05 Janar 2018 Finished: 11 Korrik 2018 @SebastjaN92

  Completed  
 • 4 Drejt 24
  64.6K 4.5K 25

  "He tani, ndihmoje shoqen tende te vetme." "Kush te tha se je e vetmja." "Oh, e kisha fjalen shoqen tende te vetme te cilen nuk e ze nen vete duke bere ashtu.... ashtu gjerash." Foli ajo me te vogel sikur te ishte nje femije qe sapo kishte zbuluar diçka jo te kendshme. "Ashtu gjerash?" E sigurte qe naiviteti i saj nuk...

  Completed  
 • Ku është Roberta?
  2K 405 15

  E PERFUNDUAR ✔ "Te premtoj se do te te gjej Roberta.- thashe. Shpresoja qe ajo te me kishte degjuar kudo qe te ishte." Qetesia e qytetit te Guindenit do te prishet kur Roberta Anders zhduket papritur diten e fundit te pushimeve verore. Ne nje vend ku nuk ndodh kurre asgje zhdukja e saj nis te behet e papranueshme. M...

  Completed  
 • "Brenda dyerve te mbyllur.."
  6K 893 17

  Sepse gjithkush ben nje gabim dhe e verteta rreth saj asnjehere nuk dihet,asnjehere nuk merret vesh...Dime vetem se ka pendim ose paetshmeri e kerkim per me shume!- shkroi me te shpejte ne telefonin e saj nje tjeter fraze qe e mendoi ta fuste ne artikullin e saj, para se te hidhte hapat per ne tryezen e mbushur plot m...

  Completed  
 • Kujtimet e nje vraseseje
  2.4K 187 10

  Ne nje bote plot djallezi ajo ishte djalli vete. Dikur e pafajshme dhe e embel tani djallezore dhe e heshtur. Kerkonte hakmarrje per pafajshmerine e vjedhur brenda nje nate te vetme. Kishte vetem 3 dite kohe per te lenduar cdokend qe e kishte lenduar. Me pas cdo gje duhej te perfundonte per te dhe per cdokend tjeter...

  Completed  
 • Anne
  191 23 7

  Anne nuk eshte nje histori e vertete por mundej shume mire te ishte. Anne nuk eshte vajza e thjesht adoleshente por nje prostitute e detyruar te rritet teper shpejt. Shpresoj qe kushdo te lexoje "Anne" te mos gjykoje menyrat e saj femijenore por te kuptoje ate qe fshihet. Nuk eshte nje histori e mrrekullueshme, nje kr...

  Completed  
 • Fjale E Pathene. (Completed)
  3.5K 385 6

  Se jeta eshte shume e shkurter te mbahesh peng nga te pathenat...

  Completed