Jete Stories

Refine by tag:

13 Stories

STOP ( shqip) by kamzacity
#1
STOP ( shqip)by Hello
Kylie nje vajze 22 vjece qe bije ne dashuri me nje kriminel... Ishte ai qe e futi ate ne burg ishte po ai qe e lendoi ate ... por harroi se me ke kishte te bente... Nuk...
Stracatella by s03112020
#2
Stracatellaby Stracetellaa🥀
"pa hë pra cdo më thuash? Thuaje! N'qofse je burrë, thuaje. Të ta shpjegoj më mirë? "Shumë e deshta atë" m'the dhe pastaj shtove se kur e kuptove t'kalume...
POEZI (Albania) by brikenaplaku_
#3
POEZI (Albania)by Brikena_04
Poezi rreth jetes! Rreth cdo bukurie qe na rrethon e cdo hidherimi qe na pushton! Jeta eshte nje poezi E krijojme E shkruajme E lexojme E sa here mrekullohemi e hidhero...
Ese (Essay) by brikenaplaku_
#4
Ese (Essay)by Brikena_04
Ese me tema te ndryshme...
Arratisje në krahët e dashurisë by gesislife
#5
Arratisje në krahët e dashurisëby orgi kodhelaj
Sikur dashuria të ishte veç lëndim, askush nuk do e merrte guximin të dashuronte. Sikur dashuria të ishte veç trishtim, askush nuk do të lejonte zemrën të ndjej. Por...
Në ditë të vështira by FatjonsWorld
#7
Në ditë të vështiraby This Is My World
Shkrim motivues për ata që po kalojnë nëpër ditë të vështira në jetën e tyre
𝐽𝑒𝑡𝑒 by JDJSKEOKDOWO
#8
𝐽𝑒𝑡𝑒by Jolie Collins
this is a story about the sexual tension between role model pete wentz and president joe biden...
𝗟𝗢𝗩𝗘𝗟𝗟 𝗞𝗔 𝗥𝗔𝗔𝗭 by kaalajkrnt
#9
𝗟𝗢𝗩𝗘𝗟𝗟 𝗞𝗔 𝗥𝗔𝗔𝗭by ANDY JAIN
LOVELL ADAMS GREY KA BADA KHULASA PATA LAGTA HAI KI LOVELL HI NAHI SHAATIR NAHI EK BOHOT BADA RAAZ HAI......