All I Ever Wanted - Larry Stylinson
  • Reads 166,320
  • Votes 9,409
  • Parts 61
  • Reads 166,320
  • Votes 9,409
  • Parts 61
Ongoing, First published Jun 09, 2020
Dvacetiletý Louis je zamilovaný do Harryho snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od útlého dětství. A jaký je v tom vlastně problém? No jeden zásadní by se přeci jen našel. Harry totiž střídá kluky jako ponožky. Nikdy nezůstal s jedním  klukem déle než pár nocí. Zatímco spolu chlapci studují posledním rokem na univerzitě, Louis za žádnou cenu nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Harrymu přiznal své city.

Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v lyžařském letovisku,  nic nedokáže zastavit jeho city, aby se konečně vydraly na povrch. 

.........................................................................................................

Chtěla bych zdůraznit, že toto není můj příběh - jedná se o překlad knihy s názvem Jako Led od J.Lynn. Příběh mám ráda, zdá se to dle popisu jako klasická oddechovka, ale má to i nějakou akci , nebojte :D  samozřejmě v originále je hetero pár. Každopádně moc nových příběhů s Larrym tu už moc není, což je škoda ..  tak sem se rozhodla tuto knihu přepsat z pohledu Harryho a Louise. Nevím zda jste originál četli, každopádně může se stát že já osobně v příběhu něco pozměním či ho rozšířím apod, co mě prostě napadne :D ale uvidíme, tolik do toho zasahovat nechci. Základ příběhu zůstane stejný, ale i tak si ho trochu upravím dle svého.

Kapitoly budu chtít přidávat minimálně 3x do týdne, jak budu stíhat. Věřím, že si k příběhu někdo cestu najde a bude rád, že si tu může opět něco přečíst s Larrym.
All Rights Reserved
Sign up to add All I Ever Wanted - Larry Stylinson to your library and receive updates
or
#8boyxboy
Content Guidelines
You may also like
V poutech něhy - Yoonmin (18+) by _OtocSe_
72 parts Ongoing
„Všichni~" příraz, „tě nenávidí, Jimine~" příraz, „Budou tě vždycky~" příraz, „nenávidět~" příraz, „Nikdo tě nebude~" příraz, „nikdy milovat, ty~" příraz, „Buzno zkurvená~!" zavrčel na mě, zatímco do mě v pekelném tempu za mého bolestného křiku a zoufalých proseb nemilosrdně a tvrdě přirážel a uspokojoval se. (Ukázka je z prologu, ale upozorňujeme, že knížka není jen 'o tom'. Je to podnět k tomu, co se bude od té doby dít.) Jimina na základní škole šikanoval Yoongi kvůli Jiminově orientaci a Yoongiho homofóbní povaze. Když se ale po dvou letech na setkání se svou starou třídou opět sešli, Yoongi se jevil, že se změnil a lituje toho, co Jiminovi dělal. Jimin mu uvěřil a draze za to zaplatil. Co když se ale při jejich příštím setkání už Yoongi doopravdy změnil, a to, co ho vede k Jiminovi, už není jen svědomí, které ho nutí se Jiminovi omluvit? Jenže Jimin se už ze své velké chyby poučil... Příběh vyšel ve spolupráci s @NeotacejSe a @Bomba79. Píše @NeotacejSe. Začátek bude trochu silnější povahy. Hned znásilnění (pochopitelně z ukázky), ale pak bude následovat několik (ale tím myslíme opravdu několik) kapitol čisté něhy, strachu, výčitek a nedůvěry. Což tudíš nemůžeme zakončit ničím jiným, než lásku tvořící naše dokonalá Yoonmin dvojice. :3 15+ až 18+ scénky (hlavně na začátku). Jimin v tomhle příběhu vypadá stejně jako na coveru. # 2 - gay → z 5,66 K příběhů; 1,2 K populárních příběhů (12. 12. 24) # 8 - boyxboy → z 4,67 K příběhů (13. 6. 24) # 1 - strach → z 2,38 K příběhů (13. 6. 24) # 1 - Jimin → z 1,33 K příběhů (28. 7. 24) # 1 - láska → z 1,27 K příběhů (16. 5. 24) # 1 - zrada → z 1,09 K příběhů (13. 6. 24) # 2 - láska → z 1,28 K příběhů (6. 11. 24)
Fall in Love in Busan (Chanin - SKZ) by KPOP-blacktwice
17 parts Ongoing
Jeongin odmítá žít život podle pravidel a jde si svou vlastní, ne moc zodpovědnou cestou. Jeho rodiče už ztratili naději, a když neuspěje při maturitních zkouškách, pošlou ho za trest do Busanu za jeho starším bratrem. Doufají, že Felixova laskavá a dobrá nátura bude mít na jejich mladšího syna vliv. Jenže tenhle nápad se nelíbí nikomu, Felixovi ani Hyunjinovi, ale především Jeonginovi. Je odhodlaný žít si dál podle sebe, což se ale stává čím dál těžší. Navíc když i Felixovi dojde trpělivost, domluví mu práci v kavárně u svého kamaráda, kde bude neustále na očích. Chan mu slíbí, že se o něho postará a srovná ho do latě, jenže záhy zjišťuje, že to nebude tak lehké. Jeongin je připraven zkomplikovat život i jemu. Má vůbec Chan šanci, nebo to s ním vzdá jako ostatní? Navíc když se mu povede probudit v Jeonginovi něco, co se dlouho snažil v sobě pohřbít. Jedná se o jednodušší a kratší příběh, kterému předcházel první, druhý a třetí díl (najdete na profilu). Vyskytuje se: urážky, vulgární mluva, sex a LGBT komunita. Zvažte, zda je pro vás knížka vhodná. Jedná se pouze o fanfikci. Není úmyslem nikoho urazit. Není psáno za účelem zisku. Nové kapitoly ve STŘEDU a NEDĚLI! Fall in Love in London (Hyunlix)✔️ (první díl) Fall in Love in Seoul (Minsung) ✔️ (druhý díl) Fall in Love on Jeju (Seungbin) ✔️ (třetí díl)
You may also like
Slide 1 of 10
Zakázané ovoce / Stein27  cover
Amanda cover
V zájmu zachování rodu cover
Za láskou až do branky cover
Miss Slytherin//Draco Malfoy ff. cover
LOVE IS (NOT) OVER/ taekook cover
Vysněný život  cover
V poutech něhy - Yoonmin (18+) cover
Fall in Love in Busan (Chanin - SKZ) cover
MY HOPE cover

Zakázané ovoce / Stein27

17 parts Ongoing

Sestra známého rappera Nik Tenda a taky motorkářka která vyhrála plno trofejí a fotografka milion plus, pozná blonďáka do kterého se zamiluje, jak to ale bude dál?? To se musíte dozvědět samy.