Dagboek van een narcist 18+
  • Reads 8,291
  • Votes 44
  • Parts 43
  • Reads 8,291
  • Votes 44
  • Parts 43
Complete, First published Feb 07, 2021
Mature
Waarschuwing!!!!
Dit verhaal bevat elementen van seks, dwang, geweld, drugs en grove taal. Het is niet geschikt voor kinderen en of jeugdigen.

Hoe is het om te leven met een narcist die ongeremd, egoïstisch, charmant, agressief en verleidelijk kan zijn? Een vrouw die ervan houdt aanbeden te worden en onrealistische verwachtingen heeft van de mensen om zich heen. Een vrouw die charmant is maar tegelijkertijd levensgevaarlijk. Hoe voelt het om geen empathie te kunnen tonen maar te varen op sociaal wenselijk gedrag. Wie zijn die partners die maar kansen blijven geven. Hoe gevaarlijk is deze vrouw en hoe ver zal ze gaan om alles naar haar hand te zetten.


 Het verhaal bevat elementen van BDSM maar heeft niets te maken met BDSM. Voor relevante informatie omtrent BDSM verwijs ik naar informatieve sites.

Alle teksten zijn auteursrechtelijk beschermd waardoor niets gekopieerd  of  overgenomen mag worden zonder uitdrukkelijke toestemming.
All Rights Reserved
Sign up to add Dagboek van een narcist 18+ to your library and receive updates
or
Content Guidelines
You may also like
Kidnapped by? deel 2 by zoeloe_shadow
37 parts Ongoing
Let op! Dit is deel 2 van: Kidnapped by? *Stukje uit het boek* "Ik zal aan je denken!" Roept Max nog. Ik schud lachend mijn hoofd en sluit zacht de deur. Ik hoop niet dat we iemand wakker hebben gemaakt. Ik loop naar de woonkamer toe en doe het licht aan. Als het ligt aan is slaak ik een geschrokken gil. Wil je weten waarom ik zo erg schrok? Nee het is niet Caine in een Halloween pak. Er ligt hier een half naakte jongen op de bank en ik heb geen idee wie het is. De jongen kijkt mij geschrokken aan , maar hij grijnst al snel als hij mij naar hem ziet kijken. Ik bedek snel mijn ogen door mijn handen voor mijn ogen te doen. "Als ik een half naakte jongen had willen zien vroeg ik dat wel aan Max" Mompel ik. *Einde stukje uit het verhaal* Kate haar leven loopt weer een beetje op rolletjes. Ze heeft vrienden gemaakt, woont op kamers en heeft een simpele baan. Je zou zeggen een normaal leven, maar Kate haar leven zou nooit meer normaal kunnen zijn na haar verleden. Wat zou als ze plots weer mensen ziet die er eigenlijk niet. Hallucineert? Dat ze gek wordt? Dylan die plots vrij is. Kate is daar heel erg blij mee natuurlijk, maar wat als hij niet veranderd is zoals hij zegt of zij denkt? Wat als er weer erge dingen gebeuren als hij terug komt in haar leven? Is de liefde er nog wel van de jaren er voor? Voelt ze niet iets voor een ander en wat nou als plots een bekend iemand te voorschijn komt die ze hoopte nooit meer te zien en wenste dat hij dood was? Allemaaal drama dus. Wil je het verder weten? Lees het verhaal dan van Kate. Waarschuwing: Kunnen seksuele getinte scènes in voor komen en veel geweld. Zoeloe_shadow: Niks mag gekopieerd worden zonder mijn toestemming. Begonnen op: 7 november 2016 Hoogste rank: #1 in mysterie / Thriller
You may also like
Slide 1 of 10
He loves me, crazy isn't it? cover
De maffia cover
The boss's favorite (DUTCH) cover
The broken badboy cover
Sanne (18+) ( compleet) cover
My Boss, My Boyfriend [PART 1] cover
De liefde van mijn nieuw leven cover
Roommates ~Herschrijven~ cover
Kidnapped by? deel 2 cover
Het jongens internaat (VOLTOOID) cover

He loves me, crazy isn't it?

127 parts Complete

"Ik haat je." "Ik haat jou meer." "Dus originaliteit zit niet in het pakket, hm?" "Dit pakket heeft geen originaliteit nodig.'' "Jouw pakket heeft heel veel meer nodig dan alleen dat.'' Zo was het eerst. Ze haatten elkaar. Tot dat, "Ik dacht dat spetters alleen uit de kraan kwamen, maar toen zag ik jou." "Zou je alsjeblieft je mond dicht willen houden, ik ben niet geïnteresseerd." "Mag ik een kus lenen? Ik beloof dat je hem terug krijgt." "Irritant kind." zeg ik rollend met mijn ogen. "Kom jij toevallig uit Griekenland? Nee? Daar komen toch alle godinnen vandaan..?" "Ben je langs de snelweg geboren? Want daar gebeuren de meeste ongelukken." kaats ik terug. "Mijn hobby is puzzelen, en jij bent het laatste puzzelstukje wat ik zoek." "Stomme hobby, zeg." ✨RECORD: #1 populair in romantiek Dit boek mag niet worden vereenvoudigd of gekopieërd, op geen enkele manier dus. Stom toeval kan natuurlijk gebeuren maar als ik erachter kom dat mijn verhaal gekopieërd word zal ik dat uiteraard aangeven bij wattpad.