Attention ( Andy Biersack)
  • Reads 2,760
  • Votes 386
  • Parts 21
  • Reads 2,760
  • Votes 386
  • Parts 21
Ongoing, First published Jan 10, 2017
Dream e o fata de 15 ani care isi admira idolul , Andy Biersack , ca pe Dumnezeu . Sa indragostit doar uitandu-se la un interviu cu el si din aceea zi ea sa dus oriunde trupa facea ceva : la concerte , warped tour , meet and greet etc. ....Ea doar vrea atentia lui Andy . Ce se intampla cand Andy se desparte de Juliet? Ii va darui Andy lui Dream niste atentie ? 






Nota Autor. Cartea aceasta este tradusa. Am intrebat daca pot sa o traduc si mi a spus ca da si ca pot sa iau drepturi de autor daca doresc. Prin urmare sa nu aud comentari cum ca am furat cartea sau ceva. Am discutat personal cu autoarea .
All Rights Reserved
Sign up to add Attention ( Andy Biersack) to your library and receive updates
or
#5biersack
Content Guidelines
You may also like
Vol. I : Kidnapped  by My_beautiful_Angel
59 parts Complete
Iubirea nu se generalizează. Ea e unică şi diferă de la o persoană la alta. Fiecare are propriul stil de a iubi și moduri diferite de a-și exprima sentimentele. Să iubeşti pe cineva nu înseamnă că trebuie să mergi în genunchi la acea persoană și să-i cerşeşti măcar o fărâmă de iubire. Nicăieri nu scrie că persoana aceea e obligată să îţi răspundă cu aceeași monedă. "- Mă iubești? " -H.S "- Cred că știi deja răspunsul." - A.E "- De ce? De ce nu mă iubești?" -H.S "- Harry, nu poți obliga o persoană să te iubească, dacă nu simte să o facă. Este nefiresc acest lucru. Nu ai nici un drept să-l forțezi să simtă niște emoții sau să-l faci să mimeze niște trăiri, doar pentru că așa vrei tu. " -A.E "-Din clipa în care te-am văzut, am știut că tu ești cea pe care o așteptam de mult timp. Știam că șansa mea ești tu. Nu-ți cer luna de pe cer, nu-ţi cer să mă iubeşti până la ultima ta suflare, ci până la a mea. Nu sunt atât de absurd să-ţi vreau iubirea, apoi moartea. Din contră, aș fi mai mult decât bucuros să ştiu, că dacă voi muri înaintea ta, vei fi fericită în continuare, fără mine. Nu ţi-am cerut niciodată nimic. Aşa că îţi cer acum: Crezi că mă poți iubi, măcar o fărâmă din cât te iubesc eu? " -Harry Styles "- Aș vrea să o fac, dar nu pot. Îmi pare rău! " -Ambra Evans VOLUMUL I Cartea necesită o editare majoră. Cover by Methelittlecreepy.
You may also like
Slide 1 of 10
Prefă-te că mă iubeşti cover
The Tyrant King || J.JK ff  cover
ᴅᴀᴛᴇ ᴍᴇ ɪɴ ʜᴇʟʟ || ʏ�ᴏᴏɴᴍɪɴ cover
Судьба мира в руках бога обучения 4 cover
Cosmarul mult dorit  cover
𝖉𝖆𝖗𝖐 𝖑𝖔𝖛𝖊||𝖕𝖊𝖙𝖗𝖊 ș𝖙𝖊𝖋𝖆𝖓🎰 cover
Vol. I : Kidnapped  cover
~Vânduta lui Kim Namjoon ~ cover
𝘼 𝙙𝙖𝙣𝙜𝙚𝙧𝙤𝙪𝙨 𝙜𝙖𝙢𝙚 𝙤𝙛 𝙡𝙤𝙫𝙚 cover
Step Brothers | JJK cover

Prefă-te că mă iubeşti

31 parts Complete

Găsirea unui inel pierdut pe plajă îi aduce lui Jennifer Rey mai multe probleme decât şi-ar putea imagina vreodată o femeie. În speranţa că va scăpa de bărbatul ce o torturează de ani buni, ea acceptă un pact cu acesta şi se preface iubita lui pentru o seară. Harry e fiul moştenitor al unei averi impresionante, dar încăpăţânarea de a-i demonstra tatălui său că nu e doar un muieratic cheltuitor, îl duce la extrema de a-şi angaja o iubită "perfectă" pentru o cină cu familia lui şi a le demonstra tuturor că nu e un pierde-vară, aşa cum cred toţi, mai ales fratelui său mai mare, Ryan, care întotdeauna l-a eclipsat. Dar lucrurile degenerează şi menţionarea testamentului bunicului pentru primul dintre nepoţi care se va căsători, îl face pe Harry să îşi piardă raţiunea şi înainte să îşi dea seama, el şi Jenn se trezesc într-o relaţie mai serioasă decât şi-au dorit să pară. Familia lui e deja extaziată de cei doi şi nu au de gând să îl lase pe Harry să o piardă pe Jenn, doar Ryan ii suspectează pentru înşelătorie şi încearcă să îi despartă şi să ia moştenirea promisă fratelui său mai mic. Nu mai au scăpare, aşa că trebuie să se prefacă îndrăgostiţi şi fericiţi unul lângă celălalt, în acelaşi timp în care caută o modalitate disperată să scape de căsătorie.