AmbassadorsUA

Заявки на участь у наступному етапі навчання програми Ambassador у березні 2022 року відкриті! Якщо ви хочете приєднатися до команди, надішліть заявку найближчим часом. Тут є додаткова інформація про програму: https://www.wattpad.com/823619, а також форма для подачі заявки якщо ви хочете повідомити нам, що ви зацікавлені в програмі.
     	
     	Будь ласка, переконайтеся, що ви не поспішаєте із заповненням заявки. Якщо у вас виникли запитання щодо програми Ambassador, не соромтеся надсилати приватне повідомлення Gavin – @theorangutan – який керує Послами.
     	
     	Удачі всім нашим претендентам. Наступне тренування відбудеться у березні 2022 року.

im_anastasea

@AmbassadorsUA щось не так з посиланням
Reply

kate_ririn

@ AmbassadorsUA боже, украинские послы живы??
Reply

Vikki380

@AmbassadorsUA Я б прийняла участь
Reply

LeeRaniaQ

marleyserenanieto

https://www.wattpad.com/story/318160515?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=marleyserenanieto&wp_originator=t4UX0Wi3j4jBOMRi6pRq4DCX7yJNsBB%2FD4IWJ5hhif%2BCp7jXT2oP9n9odkcWSq6bg97GAbBsnGrIrU6QTXTXPAglul%2BcqH92FIVFnohfjYTBP8UG3ukm386Drf7gXBeU
     
     
     Pls read I love this and think it will turn out really good sorry if its bad I know it is but that's just me being a critical writer. Just give my stories a chance I promise to update every day until this story is finished.