Darkangelhome ya da bilinen adıyla Darkangel olarak uzun süredir fanfiction yazıyorum. BTVS evreniyle başlayan macera HP ve Merlin ile devam etti.  Bir süredir ise değişik Kpop fandomlarında yazmaya başladım. Yazıyorum çünkü yazmayı, kendimi hayal dünyasında kaybetmeyi ve bir şeyler yaratmayı seviyorum. Sadece hikayelerim için değil her zaman bana gelebilirsiniz. İnsan canlısı, umutsuz bir Güzin abla olarak her zaman mesaj kapım açıktır.  Hikayelerimi okuyucularla tartışmaya, anlamadıkları noktalarda açıklama yapmaya çalışırım. Bu yüzden bütün yorumlarınıza geri dönüş olacaktır. 

Yorumlarınızda açık ve dürüst olmaktan çekinmeyin. Ben bana bir şeyler katan yorumcuları daha çok severim. İsteklerinizi de iletebilirsiniz. Aklıma yatan olursa seve seve değerlendiririm. Sadece tek isteğim hikayelerin benim olduğunu unutmayın, emeğe saygı gösterin, karşılıklı vote vs gibi beklentilerle bana gelmeyin. Hikayeleri okumak istediğiniz için gelin ;)

Ayrıca buraya gelip hikayelerimi okuyacak olan yaşı küçük olan yazarların veya okuyucuların farkında olmadıkları bir gerçeğin altını çizmek istiyorum. Başka birine ait bir hikayeyi, ismini değiştirerek yayınlamak, izin alınmadan anonim altında yayınlamaya çalışmak, karakter isimlerini değiştirerek kendine mal etmeye çalışmak, hikayenin büyük kısmını araklayarak kendi hikayene yedirmeye kalkışmak SUÇTUR!


Özellikle de bu hikayenin telif hakları yazara aitse karşılaşacağınız tek şey aşağılanmak ve sertçe eleştirilmek olmayacak. Lütfen buna dikkat ederek bir başkasına ait olan hikayeyi çalmadan önce iki kere düşünün!


http://tr.wikipedia.org/wiki/Telif_hakk%C4%B1_ihlali


Burada yer almayan hikayelerime hikaye forumumdan ulaşabilirsiniz. ;)

Sanatçıların en iyisiyim ben. Şiirsiz bir ozan, resimsiz bir ressam, hiçbir tonu bir araya getirmemiş bir besteci, rolsüz bir oyuncu. Bitmiş yapıtları küçümserim. Basit çabaların bayağı sonuçlarıdır. Benim yapıtım hayatımdır.
  • İstanbul
  • JoinedDecember 24, 2013


Following

Last Message
Darkangelhome Darkangelhome Jun 22, 2024 12:22PM
Yepisyeni Taekook kitabımız " SLAVE PRINCE " ilk bölümüyle sizlerle! Uyarıları ve Karakter tanıtımlarını okumadan ilk bölüme geçmemenizi önemle rica ediyorum. Şimdiden keyifli okumalar dilerim~
View all Conversations

Stories by Darkangel
Slave Prince - Taekook by Darkangelhome
Slave Prince - Taekook
Jeon Akilos, bir savaşçı ve kahramanıdır. Akilos tahtının da yasal varisidir. Ancak üvey kardeşi iktidarı ele...
ranking #30 in kraliyet See all rankings
Suprise Me - Snack (Severus Snape/Sirius Black) by Darkangelhome
Suprise Me - Snack (Severus Snape...
Patlayan bir iksir kazanı sonrası şaşırma iksiriyle baştan aşağı bulanan Sirius Black, 24 saat boyunca ezeli...
ranking #124 in kaza See all rankings
Remember Me - Drarry by Darkangelhome
Remember Me - Drarry
Harry en büyük düşmanı Voldemort ile savaşırken babası tarafından kaçırılan ve ağır işkenceler gören Draco'yu...
ranking #10 in malfoy See all rankings
12 Reading Lists