Nese kemi kohe per tu merzitur...atehere kemi kohe edhe per te ecur perpara...qofte dhe nje hap ✨
💙
Don't talk to 🌙 talk to God who created it 🤲🏻
💙
Check my account in instagram @adoree_al
  • JoinedJuly 10, 2022


Last Message
Kise_2002 Kise_2002 8 hours ago
I WISH I COULD MEET U ALL ✨
View all Conversations

Stories by Kise_2002
The list of sinners (Lista e mekatareve) by Kise_2002
The list of sinners (Lista e mekat...
Rruget e qytetit po pergjaken cdo dite... Nje liste mekataresh...nje vrases...10 viktima... Nje detektiv vras...
ranking #767 in thriller See all rankings
My other self (Vetja ime tjeter) by Kise_2002
My other self (Vetja ime tjeter)
Dhembja e rende sjelle ndryshime ne psikologji dhe ne personalitet.. E vetmja gje qe duhet te besh eshte te e...
ranking #431 in songs See all rankings
3 Reading Lists