°~Uninstalling stress
LOADING
■■■■□□□□□□
~•40%

Welcome to Nimfa's page...
-Ndjeje veten si ne shtepi, por mos harro te fshish kembet tek tapeti para se te hysh se kam lare tapetat.

Sa per Nimfen:
-Mban emrin e nje guri shume te cmuar ne ngjyren e dashurise.
-Lindur ne muajin e skorpioneve.
-Besimi ne Zot eshte primarja.
-Shpreson per gjera te bukura.
-Drama Queen.
-Cliron stresin duke shkruar.
-Kaktusi mbi te gjitha.
-Nese ke nevoj per te do te jete mbeshtetja jote me e madhe.
-Waiting for someone to call me Nimfa roze...
.....
Te tjerat s'kane rendesi.

Books:
-Djali i endrrave te mia
-Ndoshta ska nje fund per ne
-Ti do te jesh fundi im
-Inside Love
-Zemra
...

Personal Quotes:
-Bones are made for dogs as disappointment for humans👋
-Nese ndjen se dicka nuk eshte per ty, lere te shkoj. Guret e cmuar nuk gjenden aq lehte sa te gjithe mendojne, nje dite ai qe ka ikur do te rikthehet serisht. Karma ekziston...
-Lendimi yt eshte mekat per te tjeret.
-Gjerat e bukura arriten me force dhe guxim.
Beso ne vete! Ti mund t'ja dalesh!

*Biologjia eshte NoNa.
*Mjeksia e paaritshme...
*Lumturia eshte si nje tas me qumesht
*Hidherimi eshte nje antivlere e botes.

Luftoni per paqe, te gjithe meritojme te jetojme te lumtur!
Respektojeni femren, ajo eshte e shenjte!
Krijoni kujtime me te shtrenjtit tuaj, jetes nuk i dihet kurre!
Jetoje jeten si te jete e fundit, ajo eshte nje gjw me plotw vlerw!
Thuaj "Jo" njerezit e meritojne ndonjehere tw degjojne mohim.
Ndihmoje veten tende te shkelqej! Je aq e bukur sa nje cope ylli ne qiell.
Qesh sepse eshte falas dhe te shton vitet e jetes.

Statusi aktual:
-Duke punuar si dreqi per tu bere vajza e endrrave te mia.

Kaq kisha, faleminderit per vemendjen
  • JoinedJanuary 27, 2019Last Message
Nimfa_Roze Nimfa_Roze 8 hours ago
Fryme e re, liber i ri"Puthje Fluturash" ju mireprethttps://www.wattpad.com/story/322700846-puthje-fluturash
View all Conversations

Stories by 🌸🅁🅄🄱🄸🌸
Puthje fluturash by Nimfa_Roze
Puthje fluturash
Tashme kish mbaruar se qenuri femije, kish mbaruar se qenuri adoleshente dhe jeta jashte deres se vendit ku u...
Cactus Love by Nimfa_Roze
Cactus Love
Marion Remaut, the youngest prince of Belgium, accidentally meets Dolores, a gardener who becomes part of his...
ranking #423 in belgium See all rankings
Djali i ëndrrave të mia by Nimfa_Roze
Djali i ëndrrave të mia
Rene Rexhepi është gazetare njëzet vjeçare e cila gëzon cdo gjë që i vjen në jetë edhe nëse është sadopak e h...
ranking #5 in romantik See all rankings
1 Reading List