𓆩🅈🄰  ིྀ🄼🄴 𓆪      𝕊𝕆̈ℤ𝕌̈ℕ 𝕊̧𝕀̇𝕀̇ℝ𝕃𝔼ℝ𝕀̇ℕ  𝕄𝕌̈𝕂𝔼𝕄𝕄𝔼𝕃𝕀̇𝔻𝕀̇ℝ🅜🅔🅛🅔🅖̆🅘̇🅜❤👑.

🤞Gel sarayım seni belinden 🅜∞《Evli》yazmayın!

Meleğinin kocası♡ortak hesap..


Benim dünyaya dair 5 kuruş servetim yok. Tek servetim düşmeden elimden tutan dostlarım. Elimden tutan, beni kaldıran, yaralarımı saran, gerektiğinde sırtımı dahi sıvazlayan dostlarım. İşte bu kadar adam benim dostlarım.
Sevdiğiniz insanların değerleri, yanınızda oldukları zamanlarda değil, yanınızda olmadıkları zamanlarda da size iyi geldikleri anda anlaşılır. Bu yüzden ki insanın dostu her zaman karşısında olan değil, bütün anlarında yüreğinde hissettiğidir.
İnsanın en kötü huyu, yanıldığını kabullenmemesidir. Bu bazen yaralar, bazen ağlatır, bazen de pişirir. Kontrol etmen lazım kendini bakalım yanılmışsınız, bakalım ne kadar yanmış ne kadar ağlamışsın. Dönüp kendi içine bakmalısın ki insan olmaktan geri kalmayasın
İnsanlar hayatı daha uzun yaşamayı hedefler. Bilim adamları bu konular üzerine araştırmalar ve çalışmalar yapmaktadır. Aslında ne kadar uzun bir yaşam sürdüğümüz çok anlamlı değildir. Acı içinde geçirilecek bir ömürden ziyade, kısa ama güzel bir yaşam ondan çok daha anlamlıdır.
Güven o kadar mühim bir meseledir ki, bir kez kaybedildiği vakit, yerine gelmesi hem çok zor hem de eskiden olduğu gibi olmamaktadır. Bir insanın güveninizi kazanması oldukça uzun zaman alırken, bu güveni yerinden oynatmak ise çok kısa sürer.
Karşılaştığın insanlara karşı açık sözlü olmayı tercih et hep. Bu şekilde davrandığında, yeni tanıştığın insanların bir kısmı uzaklaşma eğilimi gösterir. Bu hepsinden iyidir, arkadaşlık kurup sonradan gideceğine, hiç zaman kaybetmeden gitmesi bir avantajdır
  • M❤️
  • JoinedMay 16, 2021


Last Message
ayprens_- ayprens_- Apr 09, 2023 02:24PM
Ozledım cokk
View all Conversations

Story by 🥀
GRUP ☯️TEAM🛐 by ayprens_-
GRUP ☯️TEAM🛐
biz bir aileyız
ranking #334 in yavuz See all rankings
1 Reading List