2

10.4K 607 1.6K
                  

"Buraya gel"
.
.
.
.
.

Sadece iki adım atmıştım. Gözlerimi boynundaki dövmeden alamıyordum. O da bunu farketmiş olacak ki tam bir piç gülüşü attı.

"Yaklaş ve daha çok yaklaş" tam yaklaşmıştım. Artık aramızda sadece bi masa vardı. Eliyle dizini patpatladığında, gerçekten şaşırmıştım, ne diyordu bu sapık.

"Anlamıyor musun? Kucağıma gel!" Sesi bağırdığı için kalın çıkmıştı. "Efendim, ben b-bunu yapamam, siz ne dediğinizin farkında mısınız?" Ayağa kalkıp üzerime doğru gelmeye başladı, bende refleks olarak geri geri gitmeye başladım. Soğuk duvara çarpınca durmak zorunda kaldım. Hâlâ sırıtarak üzerime doğru gelmeye devam ediyordu. Sonunda ise aramızda konuşursak dudaklarımız değecek şekilde mesafe kalmıştı. Baş parmağıyla dudağımı okşamaya başladı.

"Dudakların çilek gibi görünüyor, ve ben onları tatmak istiyorum"

"Ne??!!"

"Duydun işte, onları tatmak istiyorum ve unutma ki ben istediğini alırım"

Ne diyordu bu psikopat. Hemen yüzümü yana çevirip oradan çekildim. "Efendim b-bakın tekrar söylüyorum, ben buraya böyle işler için gelmediğimi belirtirim. Lütfen yapmayın" Sesimin neden titrek çıktığını gerçekten bende bilmiyordum. Ama ben kimseye boyun eğmem o yüzden dik durmalıydım.

"Tamam şimdilik kabul ediyorum ama diğer günler bilemem. Neyse artık sana kuralları anlatmam gerekiyor"

Diyip koltuğuna geri oturdu. Oda resmen siyah ve gri renkler ile dekore edilmişti, ve acayip bi şekilde büyüktü. Düşüncelerimden ayrılıp tekrar ona döndüm. Pislik gibi sırıtarak dizini pat patlıyordu, sapık mı bu adam neden böyle davranıyor gerçekten anlamıyorum. Ben onu dinlemeyip masasının karşısındaki müşteri koltuğuna oturdum.

"Sağ olun efendim ben burayı tercih ediyorum. Ve şimdi lütfen kuralları anlatın"

"Sonra bakalım orayı tercih ediyor musun"

"Ha? Duyamadım efendim?"

"Tamam başlayalım diyorum. Şimdi 5 maddeden oluşan kurallarım var ve başlıyorum.

1. Ben ne dersem onu yapacaksın
2. Hep benim yanımda olacaksın
3. Kimse ile temas etmeyeceksin
4. Asla geç kalmayacaksın
5. Ve altın kural yalnız olduğumuzda bana 'babacık' diyeceksin
Aksi takdirde bu kuralları uygulamazsan kesinlikle senin hoşuna gitmeyen ama benim hoşuma gidecek cezalar alırsın."

Bu, bu adam tam bir psikopattı. Bunlar ne biçim bi kural lan. Şimdi içimden Minho'ya o kadar çok sövüyordum ki, çünkü beni bu işe o zorla sokmuştu. Ve en kötüsü ise işten çıkmak için 2 yıl beklemeniz gerekiyordu. Onu bunu boşverin de acaba bu benim hoşuma gitmeyecek ama Hyunjin'in hoşuna gidecek cezalar neydi? Sanırım kendimi daha fazla tutamayacağım sormam gerek.

"Efendim bişey sormak istiyorum"

"Soramazsın"

"Ama neden"

"Sen 5. Kuralı unutuyorsun galiba"

Aishh siktir. Ona babacık dememi istiyordu manyak. Lan sevgilim değil bişeyim değil neden ona babacık dememi istiyor. Off sanırım gerçekten demem gerekiyordu, yani zaten en fazla ne olabilir ki?

"B-babacık bişey sorabilir miyim"

Neden sesim titriyordu ya neden.

"Sor kedicik"

Wtf..?! Bu adam gerçekten çizgisini aşıyordu. Artık dayanamıyorum.

"Lan sen ne dediğinin farkında mısın psikopat??! Önce zorla dokunmaya çalışıyorsun sonra o saçma kurallara uymamı istiyorsun şimdi de bana kedicik diyorsun yeter lan"

Dediklerim çok mu komikti? Neye gülüyordu bu pis herif.

"Neye gülüyorsun çok mu komik bişey söyledim ben!"

"Sen benim kişisel asistanımsın. Ben ne dersem yapmak zorundasın. Ve şuan yapmadın o yüzden sana ilk cezandan başlamam gerekiyor. Ayrıca bana bir daha lan kelimesini kullanma 'kediciğim' "

Sanırım çıldırmak üzereydim. Üstüne üstlük bide kedicik kelimesini bastırarak söylüyordu. Ne ceza verecek ti ha çok merak ediyorum. Koltuğundan kalkıp üzerime doğru gelmeye başladı tekrar. Ben oturduğum yerde onu izliyordum sırıtarak.

Tam önüme gelip yüzüme eğilip bir saniye sürmeden beni belimden tutarak ayağa kaldırdı, ve kendine bastırdı. Hemen ardından ise dudağıma kapandı.

Aç kurt gibi sert öpüyordu. Ben gözlerim faltaşı gibi açmış boş boş ona bakıyordum. Sonunda farkedip onu kendimden itmeye çalıştım ama çalıştım çünkü yerinden bile kipirdamiyordu hayvan.

Sonunda itmeyi başarıp derin derin nefesler almaya başladım. Az önce ne yaşamıştım ben. Ne oldu öyle?

"Bu senin ilk cezan dı kedicik. Ama bi dahaki cezan da bu kadar yumuşak olmam.  Ayrıca tadı çok güzeldi.

Ben hemen odadan çıkıp kapının önünde derin derin nefesler almaya devam ediyordum. Gerçekten ben ne yaşamıştım az önce?

Tekrar hello bebeklerimm ayy yazarken neden Yongbok'un yerinde ben değildim diye düşündüm. Ama guzel oldu yia bencee of neyse çok konuştum

Bb asklarimmm <<33333

Seni istiyorum | Hyunlix DaddykingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin