11

5.9K 415 865
                  

Hadi kedicik yemeğini ye ve kurallara başlıyalım :)
.
.
.
.
.
Yemek yemiyordum. Neden diye sormayın çünkü bi psikopat sadece ot yiyor. Insan değil bu sanırım?? Şu an masada sadece ıspanak, maydanoz ve salata vardı.

"Bay inek Hwang yediğiniz otların tadı nasıl?"

"Sen ne dedin az önce??"

"Inek Hwang dedim"

"Nedenmiş o?!"

"Bu masada farkındaysan ot dışında hiç bisey yok ya!? Sen insan misin? Et, ramen, kimchi falan nedir bilmez misin??"

"Ben onları sadece 10-11 yaşlarımda iki kere yemiştim ve bu yüzden kusmuştum. Tadı iğrenç bişey"

"Pff bu şeyler onlardan daha iğrençç!! Ve ayrıca sende iğrençsin!!"

"Felix şimdiden söylüyorum ben seninle şirkette sakalasiyodum arada ama bu evde hayatta böyle rahat konuşamazsın"

"Ne?! Istediğim gibi konuşurum anladın mı beni sapık şey!!"

"Ilk günden ceza istemezsin değil mi kedicik?"

"Aa neymiş o cezalar çok merak ettim??!"

"Yatak odasına çik"

"N-neden ya?! Ne yapican bana!"

"Bağırma ve yatak odasına cik Felix!"

Ilk defa korkmuştum ondan ama belli etmemeliydim. Yatak odasına çıkacaktım. Hiç bisey de yapamazdı bana.

"Yatak odası nerde??"

"Üst kata cik ordan 3. Oda"

"Taamamm!"

Merdivenlerden 3 adım çıktım, ama durdum. Beni durduran şey Hyunjin'in sesiydi.

"Ha bu arada kedicik, ağzına büyük şeyler giriyo muydu?"

"Neden? Ne biçim soru bu amk?! Tabi ki çok büyük şeyler girer ağzıma!"

"Oh, bu yeteneğin şimdi işimize yarayacak o zaman"

"Neden ya?!"

"Boşver ve şimdi odaya cik"

Yazar;

Felix masum masum odaya çıkıp yatakta oturdu. Küçük olan büyük olanın yapacaklarindan çok fazla habersizdi.(ne biçim cümle kuruyom la ben) Hyunjin sadece şirkette sırf Felix'i korkutmamak için ona biraz daha iyi davranıyordu. Ama evinde hic de öyle biri değildi. Tam bi psikopattı.

Hyunjin yemeğini bitirip Felix'in olduğu odaya gitti. Felix yatakta oturur pozisyondaydı. Hyunjin Felix'in yanına oturup saçlarını okşamaya başladı. Felix bu hareketinden rahatsız olduğu için kafasını geriye çekmişti.

"Bi işimiz vardı hani Hyunjin? Ne yapicaz?"

"Hm, öncelikle bu işimiz için soyunman gerek"

"Nee??! Siktir git lan oc!! Sikerim seni şimdi burda görürsün soyunmayı!!?"

"Zaten sikmen lazım güzelim, ama sen sikebilecek güçte misin onu bilmem"

Felix şimdi anlamıştı Her şeyi. Hyunjin'in aşağıda sorduğu soruyu da anlamıştı.

Felix;

Hayatımda Hyunjin kadar piç bi insan görmedim. Sapık neler diyordu ya bana. Beni 15 yaşında bebe zannediyor. Salak şey. Benim burdan kaçmam lazım ama nasıl? En iyisi şimdi biraz evi dolaşıp her şeyin yerini ezberliyim belki kaçabilirim bu gece.

"Sapık şey şimdi kendi kendinle seviş ben evi dolaşıcam biraz!"

"Ne?! Ne saçmaladın ya Felix, sanirim bu eve alışmaya çalışıyorsun. Ve en iyisini yapıyorsun bebeğim, git dolaş bakalım"

"Ben sana nereye alışacağımı gösterirdim de neyse"

"Ne dedin?"

"Ha bisey yok tamam sağ ol dedim"

Kafasını sallayıp yatakta uzandı sapık. Bende odadan çıkıp üst kattaki 7 odaya bakmaya başladım. İlk girdigim 2 oda yatak odasıydı ve ruh gibi simsiyahtı. Şimdi ki oda bana ayrılmış olmalı sanırım çünkü sadece beyaz ve maviydi, bu çok mükemmeldi. Diğer kapı ise oda değil, çok lüks bi banyoydu. Sonuncu odaya gelmiştim. Kapıyı açtığımda karanlık sadece kutular vardı. Ayağımın önünde küçük bi fener vardı. Onu alıp açtım ve içeriye tuttum.

İçeri girdiğimde her adımım da kan vardı yerde. Biraz daha ilerlediğimde bişeye çarpmıştım. Feneri yere tuttuğumda, bununla beraber çığlık atmam bir olmuştu. Yerde 3 tane beden üst üste kanlar içindeydi. Ben kan görünce bayılan biriydim. Ve burada nerdeyse 3 kilo kan vardı. Sadece gözlerimin kapandığını hissediyordum.

Hyunjin;

Felix gittikten sonra uzanıp onu nasıl sevişmemiz için ikna edebileceğimi düşündüm, siz şuan anca rüyanda deseniz bile boşuna demeyin çünkü Felix'le sevişeceğiz ve hepiniz zort olacaksiniz. Düşüncelerimden ayrilmamin sebebi Felix'in çığlık atmasıydı. Hemen kalkıp üst kattaki odalara baktım. 5. Odadan çıktığımda gözüme takılan şeyle içimden siktir çektim.

7. Oda yani deponun kapısı açıktı. Kesinlikle Felix ordaydı. İşini bitirdigim 100'e yakın insan vardı orda. Kapıyı kilitlemeyi unutmuştum. Hemen odaya girdim, karanlıktı. Telefon fenerini açıp yere baktığımda Felix yerde baygın şekildeydi. Hemen onu kucagima alıp odadan çıkardım.

"Taehyung depoyu kilitleyin!"

Yazar;

Taehyung Hyunjin'in en gözde Hyunjin'e göre en akıllı en itaatkâr korumaydı Taehyung. Tüm pis işlerini bilirdi, yaptığı her şeyden Taehyung'un da haberi olurdu.

"Hemen efendim!"

Hyunjin;

Felix'i kendi odama getirip yatağın uzerine biraktim. Onu çok seviyordum, bu çocuk beni kendine bağlıyordu. Artık Felix olmasa yaşayacağımı bile düşünmüyorum. Hayatımda sadece tek gecelik ilişkiler yaşamıştım. Kimseye aşık olmadan yaşayacağımı düşünüyordum. Ta ki Felix ile karşılaşana kadar. Bana aşkı o öğretmişti. İnsanlar hani bi kişiye aşık olup bağlanır ya, bırakamaz hep onu yanında tutmak ister. Bende Felix'e karşı bu duyguları besliyordum. Felix benim gözümde hep parlayan bi yıldızdı. Herkesten farklı, herkesten, her şeyden özel bi şey Felix benim için. Bu hayatta Felix ile olmasam öleceğim gibi düşünüyorum. Bazen bazı insanlar sizin iyiliğinizi düşündüğünü söyleyip o özel kişiden ayırırlar sizi. Ama böyle olmamalı. Dünyadaki herkes bu saf sevgiyi tatmalı ve yaşamalı. Dünya simsiyahsa Felix benim için beyazdı. Tüm ışıklar beyazsa Felix benim için sarıydı. Ona kimse bakmasın kimseyle ilişki kurmasın, hep beni sevsin bana baksın benim olsun istiyorum. Aşkım ne kadar tek taraflı, ne kadar canımı acıtacaksa umrumda değil. Hayatımda ilk defa bi düşünce yüzünden ağlamıştım. Felix benimle olmayacak başkasıyla olacak düşüncesi beni ağlatmaya yetiyordu bile. Hepiniz biraz abarttığımı düşünüyorsunuz belki, ama abartmıyorum. Bütün geceyi ışıldatan sizin normal Ay, benimki ise Felix'di. Umuyorum ki bir gün hepiniz ve ben bu masum aşkı o önemli yıldızımızla yaşayacağız. O kişi sadece bize ait olacak.

"Hyunjin neden ağlıyorsun?"
Bütün duygularımı anlattım. Ağladım bu kısmi yazarken yaaa🤧😭 Hyunjin e destek verin asklarimm

Neyse şekerlerimm umudunuzu kaybetmeyin elde edin Hyunjin gibi yaşayın. Bölüm nasıll sizcee

Optum sizi ballarımmm iyi bakın kendinize bbyss <<333💝💖💞❤💋😽🍫🍬

Seni istiyorum | Hyunlix DaddykingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin