15

5.3K 383 571
                  

Yastığına bi kaç damla gözyaşı bıraktıktan sonra uykuya daldı
.
.
.
.
.
Felix sabah uyandığında Hyunjin'i yanında gormedi. Yatakta oturur pozisyona gelip ayaklarını kendine çekti. Felix'in aklında dün geceden beri durmayan iki soru vardı. Acaba Hyunjin mi Felix'i daha çok seviyordu? Yoksa Minho ve Jeongin mi? Felix anlatmaya ihtiyaç duyuyordu. Felix okulda da böyleydi. Kimse onu sevmiyordu.  Bu yüzden üniversiteye gitmemisti. Ordaki insanların da onu kullanacağı düşüncesi kafasını yiyip bitiriyordu. Nedenini o da bilmiyordu. Bugüne kadar onu koruyup kollayan abisi ve kardeşi, şimdi onu satmıştı. Ama Felix'in bilmediği şeyler vardı. Artık Felix de Hyunjin'e karşı bir şeyler hissediyordu. Onun kollarında güvende hissediyordu. Kabul etmişti Felix, âşıktı Hyunjin'e deliler gibi. Hyunjin'in doğru bi karar olduğunu düşünüyordu, Hyunjin'in ona değer vereceğini düşünüyordu ve zaten öyleydi. Felix'de biliyordu, Hyunjin durmadan Felix'e sevismeden bahsediyordu ama Felix buna hazır olmadığını biliyordu. Sadece öpücük geçecekti aralarında. Ve şimdi Felix Hyunjin'e onu sevdiğini söyleyecekti.

Felix düşüncelerini bi kenara atıp yataktan kalkıp rutin işlerini halleti ve kıyafet dolabını açtı. Içinde çok çok çok güzel kıyafetler vardı. Etek bile vardi ama giymeyecekti Felix. Sadece beyaz bi eşofman, üzerine de pembe ayicikli bi tişört  giymişti.

Aşağı indiğinde ŞOK EDICI BI MANZARAYLA KARSILASMISTI. Taehyung Hyung'u ve yeni koruma Jungkook öpüşüyordu. Hyunjin'in evde olmadığı belliydi. Felix ağzı açık bi şekilde onları izlerken Taehyung onu farketmiş olacak ki hemen sevgilisinden ayrıldı.

"F-felix bey g-günaydın"

Taehyung ve Jungkook kızarmıştı. Belliydi utandıkları.

"Oha lan ne yapıyordunuz siz?!"

Felix merdivenlerden hızlıca inip ikisinin önünde durdu.

"E-efendim lütfen anlatmamıza izin verin, gerçekten açıklayabiliriz"

"Neyi anlatıcan Jungkook Hyung! Yiyordunuz birbiriniz yaa!!"

"Lütfen kızmayın efendim"

"Niye kızıyım yaaa! Ben zaten sizin aranızı yapicaktim ama siz sevgili olmuşsunuz bilee!!! Çok yakışıyorsunuz gerçekten, hep sevgili kalınnn!!"

Taehyung ve Jungkook'un yüzünde gülümseme oluşmuştu. Ikisi Felix'in Hyunjin'e söyleyeceklerini düşünüyordu ama tam istedikleri gibi oldu.

"Çok teşekkür ederiz efendim bizi desteklediğiniz için, ama Hyunjin bey kızmaz mi?"

"Hayır Hyung ya hem kizmaz o size merak etme, ben korurum sizi ama karnım aç benim ya karnım, niye başka yerde yiyişmediniz ki?!"

"Tekrar teşekkürler efendim, şimdi kahvaltı hazırlıyoruz size"

"Ama bi şartım var"

"Buyrun efendim"

"Bana efendim demiceksiniz, sadece Felix veya civciv! Yoksa desteklemem sizi!!"

"Tamam efendi- Ah yani Felix"

"Şimdi olduu!! Hadi kahvaltı istiyorum ben"

Jungkook ve Tae gülerek mutfakta kahvaltı hazırlamaya başladılar. Felix salonda hiç bir teknoloji alet olmadığı için Hyung'larının yanına gitti.

Felix;

İki Hyung'um da çok yakışıyordu. Benim istediğim de onların sevgili olmasıydı. Çok mutluyum şu anda ama aynı zamanda merakıyım çünkü Hyunjin'i Tae Hyung'un telefonundan üçüncü kez aramistim ama açmamıştı. Şimdi dördüncü aramayı yapıyordum. Ikinci çalışta açmıştı.

Seni istiyorum | Hyunlix DaddykingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin