23

3.9K 273 472
                  

Kendimi onun kollarında uykuya bıraktım.
.
.
.
.
.
Sabah uyandığımda Felix yanımda yoktu. Telaşla kalkıp banyoya baktım orda da değildi. Aşağı inip salona baktım hiç kimse yoktu. Mutfakta kahvaltı hazırlayan Taehyung'un yanına adımladım.

"Taehyung! Felix nerde?!"

Sesim yüksek çıktığı için yerinden sıçrayarak arkasını döndü

"Nasıl efendim? Felix bey sizin yanınızdaydı??"

"Bilmiyorum Taehyung hiç bi yerde de değil, ben üst kattaki kilitli odalara bakıcam sende alt kattaki odalara bak"

"Tamam efendim"

Yazar;

Felix sabah baş ağrısıyla uyanmıştı. Önce banyoya gidip elini yüzünü  yıkamıştı. Daha erken olduğu için Hyunjin'i uyandirmamisti. Telefonu da olmadığı için evi turlamaya karar vermişti. Neredeyse 2 ay olacaktı ama evi daha tam bilmiyordu bile. Sevgilisinin dudağına küçük bi buse kondurup odadan çıktı.

Üst katta dolaşırken bembeyaz bi oda gözüne ilisti. Tüm odaların kapısı siyahken neden bu oda beyaz diye geçirdi aklından. Kapıyı açmaya çalıştı ama kilitliydi. Kapının önünde anahtar vardı. Bu odaya ait olduğunu düşünüp yerden aldı ve kapıya taktı. Iki kere dondurdukten sonra açılmıştı.

Kimse gormesin diye sessizce karanlık odaya girip arkasından kapatmıştı. Viski ve kan kokusu birleşmiş gibiydi. Elini duvarda gezdirmeye başladı ışığı açan düğmeyi bulmak adına. Sonunda bulmuştu. Işığı açtığında kırmızıya bulanmış olan odada gezdirdi gözünü. Yerde kan damlalari, viski siseleri, ve resim tuvalleri vardı. Kanlara basmamak için kenardan yürüyordu. Oda çok büyüktü, içinde en az 50 ye yakın tuval vardı. Odanin en sonunda bütün tuvallerden daha büyük bi tuval vardı. Sadece o tuval dikkatini çekmişti.

Biraz daha büyük tuvale doğru adımlayıp tam önümde durdu. Yavaş yavaş örtüyü kaldıracakken kolunu tutan el onu durdurmuştu. Arkasını döndüğünde Hyunjin endişeli bi şekilde Felix'in yüzüne bakıyordu.

"Ne oldu Hyunjin? Endişeli gibisin?"

"Kaç saattir seni arıyorum Felix, neden ses vermiyosun, çok korktum"

"Sey ben biraz erken kalktım basim ağrıyordu erken olduğu için seni uyandırmak istememiştim. Bide nerdeyse 2 aydır burdayım ama daha evi doğru düzgün bilmiyorum bile"

"Tamam ama evi benimle gezebilirdin bebeğim, ve burayı nasıl actin?"

"Bütün odaların kapısı siyah ama bu beyaz olduğu için merak ettim ayrıca anahtar yerdeydi öyle açtım"

"Bi daha merak ettiğin şeyleri bana sor bebeğim tamam mi? Şimdi gel kahvaltını yap"

"Tamam ama önce bu resme bakiyim çok merak ettim"

"Bak bakalım"

Felix resmî hızla açtığında kesinlikle hiç beklemediği bi şey görmüştü.

Kendinden daha güzel bi resim

"B-bu ben miyim??"

"Senin kadar güzel olmasa da sensin güzelim"

Felix yerinden kalkıp Hyunjin'e sarıldı. Ardından ayrılıp dudaklarına kapandı. Hyunjin küçük bi şok geçirdikten sonra eliyle belini kavrayıp daha çok çekti kendine. Biraz daha öpüştükten sonra Felix nefessiz kaldığı için ayrılmak zorunda kaldı.

"Seni çok seviyorum Hyunjin"

"Bende seni seviyorum güzelim"

Hyunjin parmaklarını Felix'in parmaklarına dolayıp odadan çıktılar. Aşağı indiklerinde Taehyung hala endişeli endiseli kosusturuyodu.

Seni istiyorum | Hyunlix DaddykingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin