Select All
 • Kara Dalya
  12.2K 1.4K 10

  *İnteraktif bir kurgudur.* Seçimleri direkt olarak okuyucusu yapar. Ablasının örtbas edilen cinayetinin peşine düşmek üzere şehre gelmişti. Üzeri kapatılan bu cinayet ile birlikte mafyanın kucağına oturması gerekmişti. Kapak Tasarım : @prawact ❣️

  Mature
 • Yadlar Vilayeti
  40.4K 3.4K 19

  Gece yarısı köy kabristanında hayvanlarıyla kaybolan Tarık ana sütü kadar temiz bir oğlandı. Köy kabristanında uygunsuz işler kovalayan iki delikanlı onun gözünü korkutmak ve alaya almak konusunda eğleniyor gibi duruyordu. Üstelik Tarık köyün ağabeyleri ne derse inanıyordu.

  Mature
 • Kuki
  10.3K 1K 14

  "Şttt,lan Kukii ödül maması da veriyor mu manitan ?" Ev arkadaşının kafasına kumanda fırlatarak haykırmıştı. Bu çocuk sevgilisinin süs köpeğiydi adeta. Kerem bu velede biraz erkeklik öğretmeye ve alfalık nedir dersi vermeye kararlıydı.

  Mature
 • Yeni Oğlan
  852K 60.1K 73

  Siteye yeni taşınan çocuk kesinlikle "toptu" ve uğraşacak birilerini arayan semtin ağır abileri afilli bir iddiaya tutuşmuştu. Kesinlikle onun top olduğuna hemfikirlerdi. Geriye kalan tek şey kanıtlamaktı.

 • Bakire Terapisi
  139K 11.6K 44

  İlk gece korkusu tedavi etme bahanesiyle kızlara yavşayan bir abazanın son gecesiydi. Bütün eğlence kandırmaya çalıştığı kızın ağabeyine denk gelene kadardı!

  Mature
 • Onlyfans
  302K 16.7K 41

  "Yani sadece bir kaç fotoğrafımı sana atmam için binlerce dolar mı? Yanlış mı anladım." "Sadece bir kaç fotoğraf ve ne istersen o bebeğim." diye yanıtladı karşısındaki adam. Ve ekledi. "Sadece bana özel fotoğraflar."

  Mature
 • Gangsta Paradise
  58.4K 5.3K 21

  Bir silahlı ganster. Ve onun esir aldığı fazla düzen takıntılı "rehini". "Normal bir yaşam süremem,usüle göre yetiştirildim..."diye yineledi silahlı olan.

  Mature
 • Mahalle Çıkartması
  566K 44K 75

  "Kralı gelse yenilmezdim ama prensesi yolladılar!" diye sırıttı buz denizi gözlü adam. "Prenses değilim ben !"diye fısıldadı sinirle oğlan. "Bir de bayıl istersen prenses?"diye mırıldandı buz denizi gözlü. Kapak tasarım : @prawact

  Mature
 • Alcatraz
  106K 8.3K 33

  "Doğru bildiğin ne varsa unut."diye fısıldadı Miran yeşillerini yumup. "Bildiğim en büyük yanlıştın şimdi ise tek doğrumsun."

  Mature
 • Yegâh
  679K 53.3K 76

  "Gidip müdürünle konuş ufaklık,ben devamlı müşteriyim."diye yanıtladı onu susturan esmer sinirle. "Tamam."dedi adresi yazmayı bırakıp sinirle yumruklarını sıkan Çınar kendi kara gözlerini onun kara gözlerine sabitlerken. "Şimdi sıra sevgilimin hediyesinde ,adresleri sakın karıştırma."dedi adam azarlar tonda. "Paketler...

  Mature
 • Neverland
  130K 9.4K 30

  Dide "babacık" kelimesinin ne anlama geldiğini bile bilmeden kendisiyle oynayacak "babacıklar" istiyordu. Pars ise Dide'nin etrafında ne kadar "babacık" varsa onları teker teker yok etmek !

  Mature
 • Yedi Ölümcül Günah
  183K 13.6K 45

  İnsandan günahlarını çıkardığında sadece bir deri bir kemik kalır geriye. Aşktan ise sadece yedi ölümcül günahın yedi kutsal erdemle olan dansı yansır perdelere. "Sana...adımı inleteceğim! Adımı inletene dek de durmayacağım!"

  Mature