Waarschuwing! In dit hoofdstuk komen naaktheid en seksuele handelingen voor. Lees het op eigen risico.
POV Matthy:
Daar lag ik dan. Ik heb mezelf overgegeven aan een vrouw. Iets wat ik nooit verwacht had te doen. Ze speelt met mijn gevoelens. Ik ben boos op mezelf dat ik alles zo makkelijk heb laten gebeuren. Er zitten gewoon handboeien om mijn polsen! Ik kan momenteel dus ook gewoon nergens heen. Niet dat ik dat wil, want ik heb nu echt bevrediging nodig. Ik denk dat mijn erectie nog nooit zo pijnlijk heeft gevoelt. Zeker nu ze hem zo aan het aanraken is door mijn onderbroek heen. Af en toe kijkt ze me weer eens aan met een grijs van oor tot oor en ziet ze dat ik veel moeite heb om de controle over mezelf te houden.Nu gaat het te ver. Ik heb het gevoel dat ik hier al een uur lig zonder dat er enigszins iets gebeurt is. "F-Fenna alsjeblieft. Doe op zijn minst j-je jurk ui-ah! uit." Ik stotter nu zelfs. En doordat ik hardop aan het praten was heb ik nu ook nog eens een kreun vrijgelaten. Ik kan mezelf echt nooit meer hetzelfde in de spiegel aankijken zo. "Oké, jij je zin." Ze glimlachte op een rare lieve manier. Vervolgens trok ze haar jurk over haar hoofd. Van onderen zag dit er nog veel geiler uit dan normaal. Door het zicht alleen al voelde ik mijn erectie harder kloppen.
Een prachtig pakje van kant heeft ze aan. Oh wat zou ik die graag van haar aftrekken nu. Met en grijns komt ze weer dichterbij. Ze zoent me terwijl ze mijn onderbroek op een veel te langzaam tempo omlaag trekt. Ik zucht in de zoen. We smaken beide naar de alcohol van daarnet. Ik weet dat ik aangeschoten ben, maar ik ben niet zo dronken dat ik niet meer helder kan nadenken. Robbie en Koen daarentegen. Ik hoop voor ze dat ze zich morgen echt niks meer kunnen herinneren.
Ik ben helemaal naakt. En Fenna nog steeds niet. Het voelt raar en heel anders dan normaal. Ik weet niet eens of ik het echt zo erg vind. Ik heb graag de controle over dingen, maar ik ben nog nooit zo geil geweest door iets als nu. Ineens pakt Fenna mijn lengte beet met duim en wijsvinger. Ze strijkt op een langzaam tempo omhoog. Er komen zachte geluidjes uit mijn mond waarvan ik niet wist dat ik ze kon maken. Mijn ogen rollen mijn achterhoofd in. Fenna laat me weer los en kijkt me aan. "Blijf me aankijken, anders stop ik." Grijnst ze. Ik zie aan haar dat ze de controle over mij hebben veel te leuk vindt.
Ik doe wat ze zegt en kijk haar aan terwijl ze haar hoofd langzaam naar beneden brengt. Bij mijn erectie aangekomen kijkt ze me nog heel even verleidelijk aan. Ik kan alles alleen maar afwachten. Ze volgt met haar tong langzaam een opgezwollen ader langs mijn lengte. Ik kreun heel zachtjes. Ik wil niet eens geluid maken, maar het gebeurt automatisch. Ze draait een rondje met haar tong en komt bij de andere kant terecht. Hier doet ze precies hetzelfde.
Ze is me nog steeds aan het pijpen. Ik voel haar warme speeksel langzaam over mijn ballen glijden. Het geluid van botsend vlees, ademhaling en gekreun is het enige wat er in deze kamer te horen is. Haar zachte lippen strijken over mijn nog altijd kloppende erectie. Ik kan het echt niet meer aan. Dit gevoel is beter dan welke drugs dan ook. Ik kom echt bijna klaar. Nog heel even en dan ben ik helemaal uitgemolken. Mijn lichaam schudt bijna van euforie. Ik sluit mijn ogen en zucht diep.
Tot mijn spijt voel ik ineens niks meer. Ik hoor een hijgend iemand boven me hangen. "Ik zei toch dat ik zou stoppen als je me niet meer aan zou kijken." Fluistert ze zachtjes in mijn linkeroor. Mijn ogen schieten weer open en richten zich op het prachtige uitzicht voor me. Het beetje make-up wat Fenna ophad is uitgelekt over haar hele gezicht. Ik grijns naar mijn meisje. "Oh wat zou ik je graag uit elkaar willen trekken nu." Zei ik eigenlijk per ongeluk hardop. Ik zie Fenna's gezicht veranderen. Ze twijfelt over iets, maar ik weet niet wat.
"Doe het." Zegt ze statig terug. "Trek me nog verder uit elkaar dan een elastiekje." Ik grijns breed. Ze verliest de controle. Ik houd ervan. "Dan zal je me toch echt eerst los moeten maken." Ik wijs met m'n hoofd richting de handboeien achter mijn rug. Ze denkt heel erg na over haar keuze. Ze bijt nadenkend op haar lip en zucht vervolgens diep. Fenna pakt me beet achter mijn rug. Ik buig wat naar voren zodat het makkelijker gaat. Ze maakt de handboeien los en gooit ze ergens de kamer in. Ik hoef me dit geen tweede keer te laten zeggen.
Ik pak Fenna bij haar schouders beet en draai ons om. Het kanten pakje wat ze aanheeft ligt al snel bij onze andere kleding op de grond. Hoe prachtig het haar ook mag staan, ik heb Fenna liever zonder kleding. Ik zie aan hat blik dat ze teleurgesteld is in haarzelf. Ik stook dit een beetje. "Ik had wel beter van je verwacht lieverd, maar nu geef je je toch weer aan mij over." Ze slikt en ik steek mijn wijs- en middelvinger van mijn rechterhand in mijn mond. Langzaam breng ik mijn vingers naar haar sweet-spot. Ik tease haar eerst door ze net niet naar binnen te duwen. Ze snakt naar adem. Ik begin in dat moment met vingeren. De kreunen die haar mond verlaten zijn intens.
Ik doe hetzelfde bij haar als zij bij mij deed daarnet. Haar lichaam begint een beetje te trillen. Ze is bijna op haar hoogtepunt. Ik trek mijn vingers snel weg. Met een grijs kijk ik haar diep aan. "Open je mond, slet." Ze doet wat ik zeg en ik steek de vingers die ik net gebruikt heb in haar mond. "Proef. Proef de smaak die ik voor altijd voor mezelf heb. Proef de smaak van je eigen verleiding. Proef de smaak van teleurstelling, dat je geen controle hebt kunnen houden." Ze likt al haar vocht van mijn vingers af. Ik haal mijn vingers weer weg en ze bijt op haar lip. "Oh wat heb jij mij vanavond gepest met je schoonheid. Het feit dat ik in een fucking video bijna 3 keer een stijve heb gehad is ongewoon. Ik haat je, maar tegelijkertijd houd ik van je. Ik houd van je, omdat je het lef hebt gehad om mij zo boos en tegelijkertijd geil te krijgen." Ik fluisterde al mijn gevoelens woord voor woord in haar oor, waardoor Fenna rilt.
Ik leun naar het nachtkastje om te kijken of er condooms liggen. Hebbes! 'Bedankt hotel, voor het redden van mijn avond.' Zeg ik in mezelf. Grijnzend maak ik de matzwarte verpakking met mijn tanden open. Ik haal het condoom eruit en rol hem langzaam om mijn lengte. Fenna kijkt me te intiem aan. Ik leun naar haar hoofd toe en zoen haar. Deze keer laat ik haar niet winnen. Ik zorg ervoor dat mijn tong de dominantie in haar mond weer heeft. Tijdens onze tongzoen breng ik mezelf dichterbij haar. Langzaam glijd ik naar binnen. Ze gilt het bijna uit van de pijn, wat voor mij juist een goed teken is. Ik wacht even tot ze gewend is aan mijn lengte. Ze geeft een knikje als goedkeuring en ik laat me dat geen 2 keer zeggen. Ik begin snel te bewegen. Fenna beweegt mee in mijn ritme.
Ik hoor ons vlees tegen elkaar aan slaan. Ik steun en kreun een beetje, maar Fenna gaat helemaal los. Haar kreunen kan je bijna omschrijven met schreeuwen. Ik sus haar door haar te zoenen. De kreunen en zuchten die ze nu vrijlaat in mijn mond maken me nog lustiger. Ik voer het tempo nog verder op. Ik merk dat we allebei bijna bij ons hoogtepunt aankomen. Fenna merkt het ook en helpt me nog met de laatste stoten. We komen tegelijk klaar en schreeuwen elkaars namen. Dit is er beste orgasme wat ik in tijden heb gehad.
Fenna ligt in mijn armen. Ik hoor aan haar ademhaling dat ze al slaapt. Ze zal wel moe zijn na zo'n intensieve avond. Ik knuffel haar nog iets steviger. Haar haren ruiken altijd zo lekker naar perzik. Ik adem de geur goed in en geniet ervan.
Ik wil deze vrouw echt nooit, maar dan ook nooit meer kwijt.
Ja ja daar is 'ie dan!
Ik dacht laat ik een keer smut schrijven vanuit Matthy's POV, voor de verandering🙃
Beter vinden jullie dit hoofdstuk leuk, maar aan jullie comments te zien vinden jullie smut wel meer dan leuk om te lezen;)
Fijne dag nog verder allemaal!
En een fijne vakantie😁
Bye 👋🏼

YOU ARE READING
Productie sletje | bankzitters (Matthy)
FanfictionFenna is wanhopig opzoek naar een nieuwe baan. Op een dag vindt haar beste vriendin en huisgenote Esmee een leuke vacature. Wat zal Fenna te wachten staan in haar nieuwe carrière? -Bankzitters fanfictie- ~Matthy liefdes verhaal~ #8 in Koen (4-10-202...