GERİLİM 2

67 16 10
                  

amerika'da bir baba ve oğlu beraber bir karavan yolcuğuna çıkmışlar. alternatif bir tatil yapmayı planlıyorlarmış. belli bir yol güzergahı çizmedikleri için macera olsun diye anayoldan sapıp, dar bir yola girmişler. bayağı bir yol gittikten sonra çöl gibi bir yere varmışlar. etrafta in cin top oynuyormuş. bu sırada adam benzinlerinin azaldığının farkına varmış. hemen haritayı açıp en yakın yerleşim yerini aramışlar. karavan bir süre daha gittikten sonra, benzin bittiği için yolda kalmış.
baba kasabaya gidip benzin alıp geleceğini söylemiş. ancak çocuk bulundukları yerden hiç hoşlanmamış. babasına kendisini de götürmesi için yalvarmış. ancak adam çocuğun onu yavaşlatacağını düşündüğü için, karavanın kapısını kilitleyeceğini ve kısa sürede döneceğini söyleyerek çıkmış. cep telefonunu da çocuğa bırakmış. çocuk korku içerisinde beklemeye başlamış. bir saat geçip babası geri dönmeyince paniğe kapılmış. bir zaman sonra, karavanın tavanından "pıt pıt pıt" diye sesler gelmeye başlayınca telefona sarılıp, eyalet polisini aramış. on dakika sonra kasaba şerifi karavana ulaşmış. şerif ve yardımcıları kapıyı kırarak açmışlar. çocuk dışarıya çıkar çıkmaz babasının kasabaya gittiğini, ama çok geç kaldığını nefes nefese anlatmaya başlamış.
ama şerif çocuğa bakacağına karavanın altında durduğu ağaca bakıyormuş. sonra yardımcısına "çocuğu buradan uzaklaştırın" deyince, çocuk arkasını dönüp ağaca bakmış ve düşüp bayılmış. meğer karavanın üzerine pıt pıt diye damlayan, ağacın dalına asılmış olan babasının kafasız cesedinden akan kanın sesiymiş

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: Jun 14, 2016 ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

KARIŞIK HİKAYELERHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin