Robert Záruba (10)

381 30 4

„Kuba Kuba Kubikula Kubalík! Vyrovnáno na 1:1!“
(MS 2018, Česko-Slovensko, vyrovnávací gól D. Kubalíka)

Mistrovství v hokeji 2018 se hrálo v Dánsku a Česká Republika se na něm ve skupině potkala se Slovenskem. Derby pro nás nezačalo dobře, Slovensko v osmé minutě první třetiny vedlo 1:0. A však hned z kraje druhé třetiny se trefil do sítě soupeře Dominik Kubalík, který tehdy poprvé nebyl na MS jen jako náhradník.
Zápas se nakonec rozhodl až v prodloužení, kterému předcházel velice emotivní gól Martina Nečase. Ten se totiž trefil pouhých sedm sekund před koncem závěrečné sirény a všem tak připomenul gól Rachůnka z MS 2010! Dva body jsme brali my, v prodloužení rozvířil síťku za slovenským gólmanem Dmitrij Jaškin.

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.