JBHiddleston

dzień dobry w 2024! 
     	poniżej poruszę kilka kwestii, odpowiadając tym samym na wasze pytania ;)
     	
     	1. ''Co dalej z Galerią Cieni/Love Me Harder'' - pisałam już o tym na moich social mediach, ale wiem, że nie wszyscy mają do nich dostęp, także dam wam znać także i tutaj - postanowiłam skupiać się na jednej książce na raz, więc oprócz ''Lust'', którego rozdział wpadnie najprawdopodobniej dzisiaj, wszystkie inne projekty są wstrzymane. Zrozumiem waszą złość, jeżeli takowa się pojawi i z góry przepraszam za to małe zamieszanie.
     	2. ''Kiedy rozdział Lust?'' Moim cielem na 2024 jest systematyczny powrót na wattpada, więc spodziewajcie się, że od teraz aktualizacje ''Lust'' będą wpadać częściej niż miało to miejsce w 2023 (planuję dwa razy w tygodniu, ale nie chcę też niczego obiecywać)
     	3. ''Czy powróci trylogia morderstw?'' Nie mam tego w planach. Całościowo nie jest to historia, z której jestem zadowolona. Zawiera mnóstwo błędów i porusza ważne tematy w sposób niekiedy krzywdzący, dlatego zdecydowałam się na cofnięcie jej publikacji :) 
     	4. ''Czy powrócą jeszcze jakieś cofnięte powieści?'' Tak, kilka :) Planuję dokończyć historie, których pisanie kiedyś porzuciłam.
     	
     	Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, zachęcam do zostawienia komentarza poniżej! 
     	
     	Trzymajcie się, besties :)

maomihime

@ JBHiddleston A czy ,,Lust" zostanie wydane na papierze czy tylko tutaj będą publikowane rozdziały? 
Reply

Triss091

@ JBHiddleston ja mam cały czas nadzieję na ponowną publikację dwóch książek historii o Lokim. Wiem, że to historie zakończone i w dodatku w pewnym sensie ff... Jednak mnie chwyciły za serce i miło by było znów do nich wrócić. Ewentualnie jeśli te publikacje z jakichś przyczyn nie powinny znaleźć się na oficjalnym koncie, to może mogłyby na jakimś innym?
Reply

polavqzzx

No na serio? Byłam w połowie książki i zostały usunięte rozdziały 

misia4532

@ polavqzzx aha nie było mnie tu od stycznia dziękuję za info
Reply

grabowiec0

@ polavqzzx autorka informowała wcześniej że usunie rozdziały. Możliwe że książka zostanie wydana więc autorka uprzedziła już w styczniu żeby się pośpieszyć.
Reply

misia4532

Hej mam pytanie czemu usunęłaś rozdziały z Teacher, please me

misia4532

Dlaczego usunęła 
Reply

misia4532

@ Ania_b00k ale wiesz czy na wattpad jeszcze będzie dostępna 
Reply

Ania_b00k

@ misia4532 książka prawdopodobnie w tym roku będzie wydana
Reply

blvckwomvn11

Hej. Chciałabym zaprosić Cię do przeczytania mojej pierwszej powieści.  Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam ❤️ 
     
     Życie Rossany Gallone nie należy do najłatwiejszych. Dziewczyna po śmierci rodziców, wplątuje się w związek z mężczyzną który stosuje wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. 
     
     Kiedy zostaje zwolniona z kawiarni w której pracuje, szybko musi znaleźć inne źródło dochodu,  które pozwoli jej utrzymać siebie i swojego chłopaka. Trafia do rezydencji samego diabła, jako sprzątaczka. 
     
     Victor Cavalari to bezwględny morderca i włoski szef mafii. Mimo to Rossana od pierwszych dni pracy przyciąga jego uwagę. 
     Czy wyrwie ją z toksycznego związku? A może sam chce złapać ją w kolejne sidła udręki?
     
     
     https://www.wattpad.com/story/361544896?utm_source=android&utm_medium=com.samsung.android.app.notes&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=blvckwomvn11