MrsGrabowska

Wróciłam (po raz ostatni)

-patheticbitch-

@MrsGrabowska ej wlasnie
     	 my serio ciebie kochamy, wattpad bez ciebie jest niczym
     	 HALO OKI TO PA TO MOJE MOTTO ZYCIOWE #fanclubmrsgrabowskiej
Reply

XxqueboxX

 #fanclubmrsgrabowskiej
     	 
     	 
     	 Ps. Jeszcze tylko 10 tysięcy! 
Reply

XxqueboxX

@ MrsGrabowska słuchasz może ReTo? Jeśli tak, to czekam na fanfik RETONAFIDE & Emilka
Reply

martwa_a

Mroczna współczesna Warszawa. Miasto, gdzie nieuprzywilejowani zarabiają 3 tys. netto, a jeden metr mieszkania kosztuje 20 tys. zł. 
     W mieście dzięki resztce oszczędności żyje Weronika. Czy przeżyje?
     Historia moca i przejmująca. Tylko dla dorosłych. Lubicie Taco Hemingwaya, Żulczyka, warszawskie klimaty? Ta książka jest dla Was
     
     https://www.wattpad.com/story/364643149-sugar-baby

KapitanStarlight

Hej. Zapraszam Cię serdecznie do mojej powieści w klimacie Shadowhunters (Nocni Łowcy). ➰
     
     Są różni ludzie: dobrzy, życzliwi, rozsądni, spokojni, szczerzy, pogodni, źli, kłamliwi, bezduszni, lekkomyślni, impulsywni, samolubni, ale jest on, ten, który łączy te wszystkie cechy – Alec Lightwood. Z bliskimi jest inny, ale z obcymi zakłada maskę, zakłada maskę przed nią, przed Clary Fray. Przy niej staje się impulsywny, lekkomyślny, porywczy, nienawidząc całego świata... A może tylko dla niej?
     
     Kiedy jednak tej rudowłosej małej dziewczynce grozi niebezpieczeństwo, traci rozum, robi wszystko, aby ją chronić, nie myśląc o konsekwencjach. Choć uparcie nie chce przyznać, że to ona jest jego słabym punktem. Oboje nie chcą się do tego przyznać, ukrywając się za maską kłamstwa, nienawiści i złości wobec siebie. Ale pewnego dnia uda się zerwać te maski i odsłonić ich dusze. Jeden dzień może zmienić wszystko. Dosłownie wszystko.
     
     Z góry dziękuję za każdą gwiazdkę ⭐ i komentarz ✍️, które motywują mnie do dalszego działania. ☺️
      
     https://www.wattpad.com/story/355820141-shadowhunters-i-hate-i-love-you 

Fandomowx

 Uprowadzona przez Idoli to troll, definitywnie. Jednak co stałoby się, gdyby MrsGrabowska chciała napisać tę książkę na poważnie? Gdyby rozwinęłaby backstory postaci? 
     
      Czemu Boris odszedł z gangu? Czemu Peter ma angielskie imię, pochodził z Niemczech i mówi po polsku? Kim są i jacy są Marcin Kowalewski i Andrzej Nowak, aka Taco i Quebo? Kim jest współpracownik Amelii? 
     
      MrsGrabowska zapewne nigdy nie poda odpowiedzi, dlatego możemy tylko teoryzować. 
     
     (Proszę, przeczytajcie to. Nawet nie wiecie ile pracy w to włożyłxm)
     
     https://www.wattpad.com/story/347221000?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writing&wp_page=create&wp_uname=Fandomowx&wp_originator=KN%2B3fvfrbc3xf%2FPAwtvysTRjS%2FCQDVFl7dIrmVNSJeKMY47XVXNmKtrPclWl3NmZFR7P4x2Cfr1muDgpzmgrCEOh%2FFAdDA%2Fg93dbclDI0NTf%2Bf52%2B6ITDfHSspDclasb