„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić."

Jestem trochę szaloną artystką. Wiecznie chodzę z głową w chmurach (czy może latam w chmurach?), a mało rzeczy biorę na poważnie. Powiedziałabym, że mam poczucie humoru i umiejętność śmiania się z siebie (chyba xD). Żyję w fantastycznym świecie nierealnych marzeń. Optymizm górą! (Bez urazy realiści i pesymiści ;D).

Piszę przysłowiowo "do szuflady". Mam na koncie kilka (wręcz kilkanaście) pomysłów, które domagają się dokończenia. Raz na jakiś czas mam napad weny na jeden z nich i wtedy... Siadam i piszę.

Lubię (albo uwielbiam?) całą serię "Mission: Impossible", "Felix, Net i Nika", "Więzień labiryntu", "Shatter me", "Powiernik miecza", "Teen wolf", "Okrutny Książę", "Jak wytresować smoka", "Top Gun", jestem fanką Sherlocka oraz interesuję się tematyką II wojny światowej (Dywizjon 303, Szare Szeregi i te klimaty).
Uważam, że Tom Cruis to THE BEST ACTOR EVER- kiedy był młody naprawdę dobrze wyglądał ( i wciąż wygląda ;DDD) oraz osobiście uwielbiam jego grę aktorską.

Jeżeli piszesz coś wartościowego, ciekawego lub godnego polecenia, zapraszam do reklamowania się, na bank zerknę! :D

#kochamtopgun #rybki_nocki #Arbuziaki_LilKi #płomyczki_księżniczki #GwiazdkiOgnistegoPióra


(zdjęcie profilowe pochodzi z Pinterest)
  • wysoko na niebie
  • JoinedNovember 21, 2021


Last Message
Panna_Mysza Panna_Mysza Feb 25, 2024 08:28PM
przed chwilą odeszła moja świnka morska, która była ze mną od 7 lat... do zobaczenia za Tęczowym Mostkiem <333
View all Conversations

5 Reading Lists