"Uciekaj, aż zapadną ci się płuca, aż wiatr będzie cię smagał i szarpał twoimi postrzępionymi ubraniami, aż staniesz się rozmytą plamą, która wtopi się w tło. Biegnij, biegnij szybciej, biegnij, aż twoje kości się połamią i twoje piszczele pękną i twoje mięśnie się spalą i twoje serce umrze ponieważ zawsze było zbyt duże na twoją pierś.
Biegnij biegnij biegnij aż przestaniesz słyszeć ich korki za plecami.
Biegnij z otwartymi oczami i zamkniętymi ustami i zatamuj tą rwącą rzekę pod twoimi powiekami. Uciekaj. Uciekaj, aż padniesz.
Zadbaj o to, by twoje serce stanęło zanim cię dopadną. Zanim cię dotknął. Uciekaj, powiedziałam."
19 ♍️
- W głębinach wyobraźni
- JoinedJanuary 6, 2021
Sign up to join the largest storytelling community
or

Kochani, wróciłam, a na moim koncie pojawił się prolog nowego fanfiction - "Na Rozkaz Czarnego Pana". Co kilka dni będą pojawiać się nowe rozdziały, zachęcam do przeczytania! <3View all Conversations
Stories by Jolie
- 4 Published Stories

Na Rozkaz Czarnego Pana
39
30
4
Vaspera Wilde - sierota bez przeszłości, zabójczyni bez sumienia.
Na rozkaz Czarnego Pana morduje, pnie się p...
+22 more

Królowa Gryfonów • Córka Severus'a...
48.7K
3.3K
56
Rose Snape przytłoczona egzystencją nudnego, młodzieńczego życia rozpoczyna eskapadę z odwagą i namiętnością...

List o Nikim
70
29
1
Horacy Slughor pisze list do zmarłego Albus'a Dumbledor'a, aby sprostać swoim myślom po II Wojnie Czarodziejó...