aurcapel

Yedinin Nabzı yeni bölüm geldi! Bölüm bildirimi gelmeyenler için buraya da link bırakıyorum❤️
          	https://www.wattpad.com/1444778990?utm_source=ios&utm_medium=postToProfile&utm_content=share_reading&wp_page=reading_part_end&wp_uname=aurcapel

kitapsizokur

@aurcapel DAD aldım şaka gibi daha okumadım ama kapağından bile MÜ-KE-MM-EL
Reply

armyyabell

Öncelikle kararına saygı duyuyorum ama fikrimi belirtmeden duramayacağım.Burada büyüyüp sevilen kitapların basıldıktan sonra bölümlerinin kaldırılmasını gereksiz buluyorum.Herkesin kitap alacak kadar maddi durumu olamayabilir.Kitapın ana yeri burasıyken ilk fırsatta evini terk etmesi oldukça kötü bir durum.Yine de karar sana ait bize laf düşmez nasıl olsa...

BirDeliCagla

@ aglayanbipastayim  ben bu platformda yazılıp daha sonra basılan pek çok kitap aldım. Dediğiniz yazarlar demekki bana denk gelmedi görmedim bu da olabilir. Ama mantıken düşününce bu dediğinizi yapan yayınevi bir elin parmağını geçmez. Yoksa nasıl para kazanacaklar. Imkanları vardır yayınlamıyorlardir buna da bir şey diyemem o zaman da kimse kitabı basılı halde almak istemez. 
Reply

aglayanbipastayim

@BirDeliCagla  Gayet de kitap basılıp aynı zamanda burada kalan kitaplar var. İstense bu yapılır ya da yayınevi ona göre seçilir. Sadece bu yazarı kastetmesem de çoğu yazar bunu yapmıyor ama yapan yazarlar da var. Bu konuda çoğu yazarın samimiyetine inanmıyorum.
Reply

BirDeliCagla

@ armyyabell  burada karar yazara da ait değil yayınevlerinin kuralıdır. Basılan herhangi bir kitap başka bir platformda bulunamaz. Seni de iyi anlıyorum kitaplar pahalı ve alan var alamayan var ama eminim yayınevleri izin verse yazarlar buradan kaldırmaz. Yeniden yayınlayan yazarlar da var ama belli bir süre geçmesi gerekiyor diye duymuştum. Eğer öyle bir durum varsa eminim ki yazarımız da bu durumda kayıtsız kalmaz. 
Reply