kadehtezehir

kadehtezehir

Bundanım olsun.  >-<
Reply

kadehtezehir

Ne güzel sevdik birbirimizi demi. Ne güzel tanıştık, ne güzel kaynaştık, ne güzel anılar biriktirdik birbirimize. Sana hep kalbimle baktım, kalbimle sevdim çünkü burdan geldin. Kalbimden, içimden geldin o yüzden farklıydın, o yüzden sana farklı baktım.  Biz bu yüzden güzeldik ama bu sefer öyle değil. Sana ilk defa kalbimle değilde mantığımla baktım. İlk defa sen gittiğinde sana kalbimle değil mantığımla baktım ve seni affetmedim. Seni içimde yok ettim. 

kadehtezehir

O günden sonra kuracak güzel bir cümlem olmadı hiç dünya için. Rüyalarım tüller ve silahlardan bu yana sisli. Kıvrılıp giden dalgın bir yol, yolda eski bir taş, Limanda bağlı bir tekne, yosunlu bir halat gibi durdum. Uzağımda açık denizdi o yürüdü gitti. Ben kıyıda ıssız bir ev, ince boğazda gıcırdayan tahta iskele, iskelede bir lastik, az ilerde turuncu bir şamandıra, İçimde kuzeyden bir hatıra aksiyle durgun suya vurdum. Bir siyah beyaz kare içinde, hepsi hepsi bir hatıra işte Bıraktın, unuttum, unutuldum. Seni kırdığım yerden beni de kırdılar, Ben hiçbir cümleyle ağlayamam artık seni.

kadehtezehir

Ağlamak için gözden yaş mı akmalı? 

kadehtezehir

Saçlar bağ,  gözler silah, gülüş kurşun olamaz mı? 
Reply

kadehtezehir

Öldürmek için silah, hançer mi olmalı? 
Reply

kadehtezehir

Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
Reply

kadehtezehir

Unutkanım, dağınığım, kimine göre edepsizim. Bazen çocuğum, bazen yetmiş üç yaşındayım, bzen babamım, bazen annem. Kimi zaman hiçim. Bazenleri çok duygusalım, bazenleri gaddarım. Biraz küfürbazım. Çoğunlukla siyahım arada gergin birisiyim ya da umursamaz ama artık ben, ben değilim veya hiç ben olmadım.