tearyaki

''Kalbin sevda bitmemiş bir çöl gibi, '' demişti bana. ''Hadi diyelim hiç sevmedin hiç serapta mı görmedi gözlerin? ''

tearyaki

Selamun aleyküm kardeşlerim. Uzun zamandır buralarda yok gibiydim, var olduğum anlar ise hayalet gibi dolaştım durdum. Şuradan kopuşumu kapsayan zaman diliminde çok güzel günlerim oldu, çok üzüldüğüm günlerim oldu. Bugün ise buraya sizden dua istemeye geldim kardeşlerim. Şu mübarek günde duanızda ne de çok yer almak isterim. Buna çok ihtiyacım var, çok ama çok. Şimdiden Allah razı olsun. Rabbim üzüldüğümüz yerden sevindirsin. Ağladığımız yerden güldürsün. Kırıldığımız yerden onarsın. Solduğumuz yerden çiçeklendirsin. Düştüğümüz yerden kaldırsın. Şu mübarek günde avuçlarımızda biriken dualarımızı en yakın zamanda hayırla ve afiyetle kabul eylesin, amin.

betulbediaa

@ tearyaki Rabbim maddi manevi sıkıntılarınızı feraha çıkarsın inşaAllah amin
Reply

delidolu_yazar2

@tearyaki vealeykümesselam verahmetullah
      Amiiin dualarımızdasın tearyaki
      <3
Reply

tearyaki

"O ﷺ 'nun kademini bastığı toprak, canımın săadetidir.Toprak, onun ayakları altında çiğnendiği için baştan başa gül olmuştur.Yasemin olmuştur. Sevgili, ayağını bastığın yerler sana meyveler verir, çiçekler, çimenler bitirir. Kademini bastığın topraktan,yüz nasıl kaldırılabilir?"

tearyaki

Rabbim, yerin yüzüne perde gerip görünmesine mani olan sisin, sadece sobada değil beşerin kalbinde de olabilen varlığından sana sığındığımız isin, bir insana karşı duyulan hissin sahibi. Şu mübarek gün hürmetine dualarımızı hayırla ve afiyetle kabul et Ya Rabbi, amin.

imera_fera47

Sevgili yazar, bu sözler size mi ait?⚘
Reply

MaviMavi519

@ tearyaki Âmin 
Reply

bimerhem

Âminn ☆
Reply

tearyaki

"Aylar yıllar geçti, hâlâ ağlarsın
     Artık gözyaşlarını sil Ayasofya.
     O mahzun halinle yürek dağlarsın
     Fethin sembolüsün bil Ayasofya."

esilah22

@ tearyaki Elhamdülillah zincirler kırıldı. Ayasofya özgürlüğüne kavuştu. Rabbim daim eylesin. Dünyadaki cümle Camiileri güldürsün...şimdi hedef Kudüs inşallah ❤
Reply

kudusemeftunbiri

@ tearyaki elhamdülillah... kavuştu özgürlüğüne, kavuştu İslâm'a 
Reply

tearyaki

Rabbim, suretlerin ve siretlerin, kalıpların ve kalplerin sahibi. Şu mübarek gün hürmetine dualarımızı hayırla ve afiyetle kabul et Ya Rabbi, amin.