{GÖZYAŞI}

126 81 8
                  

Anne ben bugün değişik bir duygu tatım biliyormusun

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Anne ben bugün değişik bir duygu tatım biliyormusun.
Ben daha önce kalbimin bu kadar yere yıkıldığına şahit olmamıştım
Sen hep dersin ya büyüyünce artar derdimiz anne sen ölmeden önce aslında bu sözünü hiç unutmamam gerekirdi anne...
Anne canım çok acıyor anne keşke herkesin annesi gibi yanımda olsanda bana nasihat versen herkes şikayetçi olur bu durumdan anne ama ben şikayetçi olmazdım anne bana sabaha kadar nasihat versen asla kızmazdım sana ama ben tek başıma savaşıyom anne beni teselli edecek bir annem yok yanımda
Biliyormusun anne okulda herkesin annesi veli toplantısına gelir çocuğunun durumunu öğrenmeye gelir sonrada bir arkadaşımın dediğine göre annesiyle evde kavga ederlermiş.
Anne keşke sende yanımda olsaydın da okula gelip şikayet etsen beni ama yoksun yoksun.....anne.

Ben daha önce böyle bir duyguyu hiç tatmadım anne sen beni 10 yaşımdayken terkettin daha hiç birşey öğretmeden, nasihat vermeden ,beni şikayet etmeden anne neden gittin annem neden?

Şimdi kim bana öğretecek yalnız başıma ağlamam gerektiğini, birgün herkesin gideceğini, düştüğünde kendin kalkmam gerektiğini ,kim öğretecek annem kim?

Biliyormusun anne beni okula babam gönderirken senin gibi öpüp göndermiyor o direk beni okul otobüsüne koyup kendi yoluna gidiyor,az kalsın bir gün tokat yiyecektim anne biliyormusun babamdan hemde,o küçük bedenemle otobüsten kendimi atım ve yaralandım yaralanmak nasıl bir duyguymuş öğrenmek istedim belki diğerlerinin anneleri gibi sende gelip benim yaralarıma pansuman yaparsın diye bekledim anne seni o gün bekledim....ama gelmedin dizim çok kanıyordu anne babam bana otobüsten atladığım için tokat attı ama acımadı anne çünkü babam beni seviyor bana birşey olacak diye korkudan tokat attı anne.
Keşke sende yanımda olsaydın sende gelip tokatlasaydın korkudan en azından yanımda olacaktın anne...

ŞAİRİM SENSİN Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin