: mé jodo contigo

15.7K 1.3K 431
                  

iyi çavuşlanmalar

iyi çavuşlanmalar

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

.
.
.

Taehyung altında sadece baksırı kalacak şekilde soyunduktan sonra duş almakta olan sevgilisinin yanına ilerlemişti. Anlık cesarete gelmiş, kendisini reddetmeyeceğini bildiğinden hiçbir çekincesi olmadan banyoya girmişti.

Yarısı buğulanmış kabinin arkasında jungkook'un sadece belirli kısımlarını bulanık şekilde görüyordu. İçerisinin verdiği sıcaklıkla bi anda kendini kabinin girişinde bulmuştu. Su sesinden olsa gerek geldiğini fark etmeyen sevgilisini kabinin kapağını açarak şaşırtmıştı.

"Bensiz duşa girmemeyi öğrenmen lazım jungkook."

Jungkook ellerini kendisine doğru uzatan sevgilisinin parmak uçlarında tutup kaymamasına dikkat edecek şekilde içeri çekmişti. Suyun altına bi anda giren beden soğuk su üzerinden kaydıkça iç çekmişti. Aklı almamıştı o an camlar buğuluyken sıcak su ile duş aldığını sanmıştı. Oysa şu an altında ıslandığı suyun kendince 'buz gibi' tabirinden farkı yoktu.

Jungkook, dişleri titremekte olan sevgilisini kolları arasına almış suyun altına tamamen girmişti. Taehyung birazda olsun suya alışıp, ısınmak için ellerini kendisine sarılmakta olan adamın sırtına çıkartmıştı. Bir kaç gece öncesinden bıraktığı hediyeler parmak uçlarına geldikçe yeniden heyecanlanmıştı.

kendine ait izler bırakmayı her zaman sevmişti.

"Üşüyor musun? Gerçi benim ki de soru. Bekle ısınırız şimdi."

Taehyung sadece kafasını sallamakla yetinmişti. Aslında suya yavaş yavaş alışmaya başlamıştı bile. Jungkook'un ilgisi her zaman hoşuna gittiği için öyle deyivermişti. Yeni yeni çıplaklığını fark ettiği sevgilisinin vücudunda gözlerini arsızca gezdirmişti.

Gözü bacaklarından yukarı çıktığında uzun bir süre oyalanmıştı. İlgisini en çok çeken iki şey tam olarak buradaydı. Bel altı ve kasıkları.

Vücuduna yaraşır şekilde büyük olan uzuv ve kasıkları üzerinde yol almış bir dövme.

"Daha ne kadar beni süzeceksin?"

Jungkook alay eder gibi konuştuğunda Taehyung gözlerinin içine bakmıştı. Tam şu an ufak bi kaçamak yapsalar fena olmazdı. Jungkook sevgilisinin aklından neler geçtiğini bilmeden karşısında vücuduna su tutuyordu. Taehyung gelmeden hemen önce kullandığı duş jelinin kokusu tüm banyoyu sarmıştı zaten.

"Gözlerim doydu. Sıra ağzımda ve deliğimde. Lütfen bana istediğimi ver."

Jungkook bunu hiç beklemiyordu. Genelde adımları ilk o atardı. Taehyungla tanıştığında her şey değişmişti. Peşinden koşulmasını ve sevdiğine nazlanmayı severdi.

Eh bu durumdan sevgilisi memnunsa bize laf etmek düşmezdi.

Bi anda kendini dizleri üzerinde bulduğunda hâlâ anlamsız şekilde kendisine bakan sevgilisine baktı.
En son ağız işi verdiğinde canı acıdığı için beğenmediğini söyleyen sevgilisi için diz çökmüştü.

madreselva - tkHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin