1|Çığır Açan İnleme

23.3K 1.1K 1.9K
                  

Ay selamlarrrr

Çok çok heyecanlıyım biliyor musunuz? Çünkü ilk defa böyle bir hikaye yazacağım. Lütfen kitabımı sevin 🥺🤧

Yazım yanlışlarım olabilir, bunun için özür dilerim şimdiden.

Rahatsız olacaklar olursa eğer okumayabilirler ☺️☺️🫂🫂

İyi okumalar yavru kuşlarım 🌈

BU KİTAPTA GEÇEN HERŞEY TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜM. LÜTFEN BASKA İÇERİKLİ SAÇMA ŞEYLERİ YAZMAYIN.
MESELA KİRA, LİGHT, DEATH NOTE!
BENZEYEBİLİR AMA SÜREKLİ SÜREKLİ KONUŞMANIZ CİDDEN CAN SIKICI 🙂🙂
LÜTFEN BİR DAHA YAZMAYIN.

••

Elimde viski şişesini siyah mermer masaya sersek bir şekilde bıraktığımda, ağrıyan başıma masaj uygulamıştım yayıldığım yerde

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Elimde viski şişesini siyah mermer masaya sersek bir şekilde bıraktığımda, ağrıyan başıma masaj uygulamıştım yayıldığım yerde. Oluşan ağrı, ses dalgası gibi başımın her yerine yayılıyordu. Canımı yakan bu sızı, gözlerime de vururken, el mecbur karanlıkta oturmak zorunda kalıyordum.

Odamın içini sadece beyaz ayın ışığı ve köşe başımda ısınmak için yaktığım şöminenin ışığı aydınlatıyordu. En iyisi buydu, görüntü kirliliği yaratmıyordu en azından.

Kafama diktiğim bardağın içindeki sıvı çabucak bitmişti. Tekrardan bardağı doldurmak için  masaya doğru eğilmiştim. Şişeyi elime aldığımda, mermerin üzerindeki dosyaya bakarak küfür ettim. Sikik bir katilin uzun arama sonuçları!

Ah Tanrım! Cidden çıldırmak üzereydim. 10 yılı aşkındır müfettiştim, ama bu herif gibi aptal birini, hem özel hemde iş hayatımda görmemiştim! Çok Zekiydi. Fazlasıyla Zekiydi hemde. En çokta çıldırtan buydu beni.

Birini öldürdüğünde nasıl arkanda iz bırakmadan gidersin ki!? Bir ayak izi, parmak izi, saç teli, dnası... Hiçbiri yoktu olay mahallinlerinde. Bu adam her kimin nesiyse, o kadar titizlikle yapıyordu ki işini, davaları bile kapattırabiliyordu. Kimle çalışıyordu? Arkasındaki büyük güç kimdi?

Kimse adını bilmiyordu. Yüzündeki bir dudak şeklinden veya saç renginden... Sadece öldürdüğü insanların üzerine orta boyda çengelli iğne bırakıyordu. şuna da değinmek istiyorum ayrıca. Bazılarının alnında yapışkan not kağıdı vardı ve üzerlerinde ölüm nedenleri yazıyordu.

Ölenlerin çoğu; Tacizden, tecavüzden, şiddetten, istismardan dolayı ölüyordu. Yani kendine iyilik meleği denmesini istiyordu. Birini öldürerek çok iyi birşey yaptığını sanıyordu. Onları adalete teslim edeceğine, kendi başına uydurduğu aptal bir adalet sistemi olduğunu düşünmekten başka birşey bilmiyordu. Aptaldı!

Tekrardan bardağıma viski doldurdum ve bu sefer içmeden masaya bıraktım. Kalın dosyayı elime aldım, ilk sayfa kapağına baktım.

Lakap JJ
Yaş 26-27 diye biliniyor
Boy 180 kadar
Kilo bilinmiyor
Saç rengi bilinmiyor
Ve birçok şeyi bilinmiyor!

Criminal Jeon |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin