30|İnce tasarlanmış plan

2.3K 225 296
                  

Kafanızın karıştığını biliyorum
Ama bu bölüm için bunlar gerekirdi
Bu bölümü birkaç saniye de tasarladım

Nasıl olacağını falan
Düşünmem uzun sürmedi

İyi okumalar

2000 kelime yazmak istiyorum
Bilmiyorum
Artık elimden ne çıkarsa

•••

Yazardan
Tanrısal bakış

~3 hafta sonra~

"Hemen şapkasını çıkarın!" Komiserin emrine uydu polis. Hızlıca genç adamın şapkasını çıkardı. Şapkasını çıkardığında gördükleri Sima ile şoke olmuşlardı.

"Taehyung..."

***

Gece
Saat 3:21

Taehyung siyah kapüşonunu kapatarak ıslak yolda yürümeye başladı. Kalbinde oluşan kelebek hissi yüzüne vurmuştu adeta. Yüzündeki mutlu ifadeyle yürüyordu, eldivenli ellerini hırkasının cebine sokmuştu.

Bugün herşey son buluyordu. Başından beri kafasında tasarladığı planı uygulayacaktı.
Artık herşeyin bitmesini istiyordu. Bitmesini ve kurtulmayı. Sevgilisiyle mutlu yaşamayı...

Ondan 3 haftadır uzaktı. Plan için mecburdu buna. Uzaktan uzaktan izliyordu sevgilisini. Neler yaptığını gözetliyordu.

Eski jungkook yoktu artık. O artık daha depresifti, daha üzgündü. Evden dışarıya çıkmıyordu. Çıksa bile markete gidip geliyordu hemen.

Taehyung ise her gece yanına giderek saçlarını okşayıp öpüyordu. Yapacak tek şeyi buydu bu zamanda. Eğer sevgilisi bu planı öğrenirse herşey mahvolurdu. Onun için de ayrılmak zorundaydı. Elbet bunu söyleyecekti ama herşeyin bir son bulmasını bekliyordu.

Planının güzel gideceğine emindi. Birkaç gün veya hafta hapiste kalacak olsa da buna değerdi. yalandan da olsa ortaya çıkması gerekiyordu ve bir şekilde halletmesi lazımdı.

Bu süreçte hem mesleğinden olacaktı hem de belki ülkeden sınır dışı edilecekti ama yapacaktı. Yaptığı işin arkasında duracaktı.

Olay yerine geldi.  Bulunduğu yerde kamera olmamasına özen gösterdi. Nasıl kurtulacağını biliyordu sonuçta. O yüzden ona gerek yoktu. Zaten jimin ilerde herşeyi kayda alıyordu ve olay başlamadan önce polisi arayacağını da biliyordu.

Kafası eğik durumdaydı ve elini cebinden çıkararak jimin olduğu yere 'tamam' işareti yaptı. Olayın başlaması için hazırım işareti vermiş ve jimin, arkasında saklanan şapkalı yoongiyi onun yanına gitmesi için konuşmuştu.

Taehyung sırtını soğuk duvara yasladı ve Yoonginin ondan birkaç metre öteden gelişini izledi. Sonra ise kadın kılığına soktukları hoseokun kıvırta kıvırta yanlarına gelişini.

Plan şuydu; yoongi güya hoseokun sevgilisi rolündeydi ve Hoseok sürekli sokaklarda olduğu için yoongi de onu uyaracaktı. Ama olaylar büyüyüp kavga edeceklerdi(!) Jimin ise bu görüntüleri çekecekti. Kesinlikle Taehyung'un duvara yaslı sahnesi olmayacaktı.

Sadece ikisi...

Taehyung ise rastgele sokakta yürürken onları görecekti ve Taehyung hızlıca yanlarına giderek ayıracaktı...

Plan günü... 3 hafta önce

Taehyungun gözleri; jimin,yoongi, Hoseok ve avukat arkadaşı rowoon üzerinde gidip geliyordu. Düşündüğü planı uygulayacaktı artık. Ve bunun içinde arkadaşları gerekiyordu.

Criminal Jeon |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin