Epilog.

3.3K 272 27
                                        

KAŻDY KTO PRZECZYTAŁ PROSIŁA BYM O ZAGŁOSOWANIE LUB SKOMENTOWANIE ROZDZIAŁU <3

PS. : Ważne pytanie pod spodem

(21. 02. 2015R )

Po przyjechaniu do domu mojej matki po całej aferze od razu zaczęłam sie pakować chciałam wylecieć jak najszybciej, około 7 nad ranem dopiero skończyłam sie pakować po czym pożegnałam sie z matką Robertem i Meg a następnie razem z dziadkiem pojechaliśmy po Pezz, gdy dziewczyna zapakowała wszystkie rzeczy do auta i pożegnała sie z rodziną pojechałyśmy na lotnisko gdzie wsiadłyśmy do samolotu

Gotowa na nowe życie ?- zapytałam sie jej

Gotowa a ty ?- zapytała sie mnie

Nie zaczynam nowego życia ja wracam na stare śmieci i do ciągłych kłopotów - odpowiedziałam.

Całą drogę nie odzywałyśmy sie dopiero do byłyśmy w moim domu Perrie zaczęła gadać jak najęta.

Blondynka chciała zwiedzić Anglię więc to zrobiłyśmy a także zmieniłyśmy swój styl.

Czas szybko zleciał gang oddałam dla brata który dał mi trochę kasy potem były wyścigi każdy wygrywałam przez co miałam kasę, potem sprzedałam moje samochody i własnie tak trafiłam do Kalifornii.

Siedzę w taksówce i patrzę za okno wspominając to wszystko jak to było

Przylot do Irlandii

Pierwszy dzień w szkole

Spotkanie Nialla

Pierwszy raz gdy nam przeszkodzono

On był moim pierwszym razem a najgorsze jest to że nabrałam sie na jego gierki i poczułam coś do niego.

Wanessa wszystko okej ?- zapytała sie zmartwiona Perrie

Tak tylko przepraszam zamyśliłam sie - odpowiedziałam dziewczynie

Oh okej - odpowiedziała

Drogie panie jesteśmy - ogłosił kierowca a my wysiadłyśmy z taksówki po czym weszłyśmy do domu ciesząc sie jak głupie.

Mamy piękny dom każda miała swój pokój a do tego mamy bardzo ładny widok z balkonów w swoich pokojach.

Zapłaciłyśmy dla kierowcy po czym rozpakowałyśmy swoje ubrania i rzeczy.

Cały dzień zleciał bardzo szybko.

Stoję właśnie na balkonie patrząc na zachód słońca w ręce trzymam zdjęcie całej naszej paczki a w drugiej kartę z moim numerem telefonu.

Muszę to zrobić - powiedziałam sama do siebie po czym wyciągnęłam zapalniczkę i spaliłam zdjęcie a kartę przełamałam na pół po czym ją też spaliłam

A MOŻE JEDNAK ZACZYNAM NOWE ŻYCIE

21 KWIETNIA 2015R

( 2 MIESIĄCE PÓŹNIEJ )

Jestem zadowolona zaczęłyśmy z Pezz nowe życie. Każda z nas chodzi do szkoły w której mamy nowych znajomych, blondynka nawet kręci z jednym z chłopaków który jest bardzo przystojny.

słów :

+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+

Hej moi drodzy :

A więc mamy już koniec tej opowieści.

Prosiła bym każdego żeby skomentował lub oddał swój głos chcę zobaczyć ile was było.

Czy chcecie drugą część ?

I jeżeli tak to mam kontynuować na tej stronie czy założyć nową ?

Odpowiedzi piszcie w Komentarzach

Buziole Wika. Xx

Bad Niall Horan +Место, где живут истории. Откройте их для себя