Ndjenja Stories

15 Stories

𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲 by ANGELCAIDO222
#1
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲by 𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓬𝓪𝓲𝓭𝓸
Historia bazohet ne ngjarje reale, por perfundimi ne liber eshte teresisht ndryshe nga realiteti. ⚠️Libri nuk lejohet te kopjohet apo te postohet ne rrjete te tjera soci...
Completed
Ndjenja Te Fshehura! by evoLMySmile
#2
Ndjenja Te Fshehura!by Fjona.
Started: 05 Janar 2018 Finished: 11 Korrik 2018 @SebastjaN92
Completed
𝗔𝗿𝘇𝗮𝗹𝗲𝗮 by karamelja_2
#3
𝗔𝗿𝘇𝗮𝗹𝗲𝗮by _.karamele_
Arzalea një vajzë e cila ka vetëm nënën e saj sepse babi i ka vdekur nga një aksident automobilistik kur ajo ka qenë 1 vjeç. Ajo ka dhe 4 shokë të ngushtë që në cdo mo...
Kafaz dashurie by Efiola
#4
Kafaz dashurieby 🕊
Vazhdimi i librit "Folmë për dashurinë" E ajo gjithnjë e kishte mbajtur mbyllur në një kafaz atë dashuri, si diçka të çmuar që kurrë s'do donte ta humbiste. Me...
Completed
LABIRINTE DASHURIE by ElLoves333
#5
LABIRINTE DASHURIEby LoveEL
Dy vajza, Bela dhe Serena, dy te panjohura qe punojne mjeke dhe pelqejne nje djale, Seton. A do ti ndihmoje ky pelqim i njejte te behen mike apo do e perkeqesoje situate...
Ne Te Dy by Mysticwoman1
#6
Ne Te Dyby Mysticwoman1
Kjo eshte historia e Blerines,nje vajze 25 vjeçare qe jeton ne Itali prej shume vitesh,e cila krijon nje histori dashurie plot te papritura te bukura. Por çfare do te nd...
Arratisje në krahët e dashurisë by gesislife
#7
Arratisje në krahët e dashurisëby orgi kodhelaj
Sikur dashuria të ishte veç lëndim, askush nuk do e merrte guximin të dashuronte. Sikur dashuria të ishte veç trishtim, askush nuk do të lejonte zemrën të ndjej. Por...
Shikomi ndjenjat by OlsijaBrace
#8
Shikomi ndjenjatby Olsija Brace
Poezi Ne momentet kur ndjenjat vershojne aq sa nje zemer smund ti mbaj me, mer kurajon ti shkruash ne nje cope leter e ti ndash ato me te tjere. Me ato zemra qe kane pro...
Monolog vetmie by Brun_16
#9
Monolog vetmieby BrunA❤
Biseda me vetveten eshte hapi i pare drejt suksesit
The Denial (Shqip) by LovetheRain_000
#11
The Denial (Shqip)by YağmurM💧 👑📚📖
Iku ...ajo iku !Me nje mije pyetjet ne koken e tij. Kujtonte silueten e saj me vite ,por ajo kurre nuk u kthye edhe nje here ne jeten e tij. Sepse ajo ishte e pafuqishme...