Albanian Stories

306 Stories

REDIOLA by _didi-_-
#1
REDIOLAby .
Nje femer e fuqishme por me nje moshe shume te vogel detyrohet te mbaje mbi supe peshen e shume ngjarjeve. Pasi asnje mashkull nuk ka mbetur me ne familje ajo detyrohet...
Loja Qe Ai Humbi ... by KristinaDrizaj
#2
Loja Qe Ai Humbi ...by Kristina Drizaj
❤️🖤❤️🖤❤️🖤 "- Urime! - Mendon se jam i lumtur? - Pse te mos jesh? Luajte me mua dhe fitove!! - Te humba ty!! - Mua asnjehere nuk me ke pasur..!!!" ...
𝕂𝕋ℍ𝔼ℍ𝔼𝕄 𝕊𝔼ℝ𝕀𝕊ℍ 𝕋𝔼𝕂 𝕋𝕀  ✔ by dunno_158
#3
𝕂𝕋ℍ𝔼ℍ𝔼𝕄 𝕊𝔼ℝ𝕀𝕊ℍ 𝕋𝔼𝕂 𝕋�...by 💅🦋
" Dhe cfar te interesonte ty ky shoku " pyeti i acaruar " jo asgje thjesht u bera kurjoze per te se si ishte dhe pyeta " " mos u bej kurjoze...
BITS OF LIFE by AnnMary48
#4
BITS OF LIFEby ❤️
"Sekreti i jetës nuk është të bëjmë atë që na pëlqen, por të pëlqejmë atë që bëjmë. Dhe le të mjaftohemi me ato copza kujtimesh në jetën ton". Kjo eshte histor...
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲 by ANGELCAIDO222
#5
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲by 𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓬𝓪𝓲𝓭𝓸
Historia bazohet ne ngjarje reale, por perfundimi ne liber eshte teresisht ndryshe nga realiteti. ⚠️Libri nuk lejohet te kopjohet apo te postohet ne rrjete te tjera soci...
Completed
2 Jave  by anisja_02
#6
2 Jave by Endrrimtarja
PARA SE TE LEXONI KETE LIBER, KTHEHUNI TE LEXONI FILLIMISHT PJESEN E PARE TE "Ishe ti " . . . . Po sikur te kesh dy jave jete dhe krejt papritur te ikesh dhe t...
Prekja 🤍 by iamsia00
#7
Prekja 🤍by MCsia
Nje sekuence intime e jetes se nje adoleshenteje dhe raporteve te cuditshme dashurore qe ajo krijon. Hormonet apo zemra? Dashuria e paster midis te rinjve ne perpjestim...
Në  duart  e atij  by esmeraldalezi
#8
Në duart e atij by Esmeraldalezi
Emi është një vajzë e cila sakrifikon jetën e saj dhe lumturinë, për të shpëtuar vëllan e saj.
Anahera: E fshehta e Clarkenwellit by apricater
#9
Anahera: E fshehta e Clarkenwellitby 🌬𝖜𝖎𝖓𝖙𝖊𝖗𝖋𝖑𝖞
PËRFUNDUAR Në shkollën më famëkeqe të Londrës, në shkollën e riedukimit "Clarkenwell", për herë të parë regjistrohet një vajzë. Kushtet atje do ta bëjnë të pam...
Completed
Erresire e pergjakshme. ✔ by blue__writer1
#10
Erresire e pergjakshme. ✔by Ilda💙
Ne periferi te Berlinit, ndodh nje vrasje e pazakonte. Trupi i Xhonatan Neumann gjendet i vdekur ne shtresen e trashe te debores mengjesin e se martes se javes se dyte t...
E droguar pas teje ( E Perfunduar ) by megiisaz1
#11
E droguar pas teje ( E Perfunduar )by 🐻
....Duart e tij më përkëdhelnin fytyrën, kurse ai hynte në shpirtin tim .
Completed
Sy qe zhveshin by iamsia00
#12
Sy qe zhveshinby MCsia
E keni provuar ate ndjesine qe te krijohet kur te veshtron gjate ne sy dikush nga i cili terhiqesh shume. Dikush qe te thith me shikim si te ishe oksigjen dhe te ve ne l...
Devon• by diaxmonds
#13
Devon•by nisea zaimaj ♡
" Kur je nje vajze qe karakterizohesh nga mosbesimi dhe ndjeshmeria emocionale, pendohesh shume per zgjedhjet e tua, " Buzeqesha, " Por asnjehere nuk jam...
LUCCHESE by laady_bambi_
#14
LUCCHESEby ✨Bambi’s girl🤍✨
-Një mafioz,epo një mafioz tepër me pushtet,dashurohet në vajzën e luleve! Bijen në dashuri,sado çifti që s'do ketë probleme me njëri-tjetrin të tjerët nuk i lejojn që t...
Forever his girl by _Lizeta_
#15
Forever his girlby _Lizeta_
Olivia nje vajze e qeshur dhe shume e dashur me te gjithe. Jeta e saj nuk eshte perfeke epo asgje nuk eshte. Prinderit e saj divorcohen dhe ajo detyrohet te largohet n...
New girl vs badboy by Albalola1786
#16
New girl vs badboyby Lolaaaaaaa
" can you not be staring at me like a creep because I'm try a concentrate here" And of course he comes up with a snarky reply "I don't take orders from yo...
Shtëpia e Sekreteve✔ by 2bookstory
#17
Shtëpia e Sekreteve✔by SIMON RR.
Gjithçka duket perfekte nga jashtë, por a është edhe aq perfekte nga brenda sa duket nga jashtë? Një vajzë... një shtëpi... e mbushur me sekrete të mëdha. Amelia Allen...
Completed
MY LIFE IS YOU by AlebazjaluV
#18
MY LIFE IS YOUby AlebazjaluV
Anabel eshte nje vajze 17 e cila nderron shkolle per shkak te babit te saj.Shume gjera ndryshojn me ardhjn e saj ne nje tjeter qeytet.Cdo gje per te duhet filluar ng a O...
Completed
Melodi errësire by apricater
#19
Melodi errësireby 🌬𝖜𝖎𝖓𝖙𝖊𝖗𝖋𝖑𝖞
Një tragjedi e frikshme që i ndodh një familjeje në të shkuarën, do të shkaktojë që vite më vonë, Roçester Hills të përfshihet nga një masakër e vazhdueshme pa asnjë të...
Black Rosse by itsnittaa
#20
Black Rosseby Nita
Keni ndjere ndonjehere sikur dikush ju vezhgon? Epo mua syte e tij me ndiqnin kudo. Pavaresisht se ai ... Pavaresisht se qenia e tij nuk ishte me me mua.