Shqip Stories

369 Stories

Second chance by Angles_Aquatic
#1
Second chanceby Angel
Aria nje vajze e embel dhe e sjellshme fejohet pa deshiren e saj me Dariusin. Dariusi nje mafjoz njekohesisht deshiron hakmarrjen ndaj Arias per dicka cfare ka ndodhur...
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲 by ANGELCAIDO222
#2
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲by 𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓬𝓪𝓲𝓭𝓸
Historia bazohet ne ngjarje reale, por perfundimi ne liber eshte teresisht ndryshe nga realiteti. ⚠️Libri nuk lejohet te kopjohet apo te postohet ne rrjete te tjera soci...
Completed
Më quaj "MISTER" by blogg_story
#3
Më quaj "MISTER"by ➴
ᴍᴀꜰɪᴀ/ʀᴏᴍᴀɴᴄë/ᴅʀᴀᴍë 𝐃𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢𝐚 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐝𝐣𝐞𝐥𝐥𝐢 𝐪𝐞 𝐛𝐞𝐧 𝐭𝐞 ç𝐞𝐥𝐢𝐧 𝐥𝐮𝐥𝐞𝐭 𝐞 𝐬𝐡𝐩𝐢𝐫𝐭𝐢𝐭... •E shkuara e ndjek nga pas edhe pse kalojne shu...
Completed
Premtimet vdesin   by cut1e_e
#4
Premtimet vdesin by Cutie
-.....ai me premtoi qe s'do me linte kurre, qe nuk do largohej, qe nuk do ndaheshim! Me premtoi! -Ja qe ndonjehere, premtimet vdesin..... **** -Ajo...
Completed
Nela by librashqip
#5
Nelaby librashqip
Autor: L.C
Completed
2 javet e jetes sime by IrgesaSadiku
#6
2 javet e jetes simeby Irgesa Sadiku
Ne dukje thjesht 14 dite normale kthehen ne 2 javet e jetes sime.... Kush e pati fajin? Ai dhe vetem ai
Broken wings by Angles_Aquatic
#7
Broken wingsby Angel
- Pershendetje te gjitheve. Me behet qefi qe keni ardhur ne dasmen time me te Verzit por dua te mbaje nje fjalim per nder te dashurise sime me te. - Fjalet qe mendoj cdo...
ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ ✓ by iseeblueee
#8
ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ ✓by __o.blog🌊
"Trap" "Zemër" "LOVE You" 𝐋𝐨𝐯𝐞 𝐦𝐞𝐚𝐧𝐬 𝐅𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞𝐫 🖇️❤️ A mund të ekzistojë dashuria nëse ti je larguar në një botë tjetër duke...
Completed
𝕂𝕋ℍ𝔼ℍ𝔼𝕄 𝕊𝔼ℝ𝕀𝕊ℍ 𝕋𝔼𝕂 𝕋𝕀  ✔ by dunno_158
#9
𝕂𝕋ℍ𝔼ℍ𝔼𝕄 𝕊𝔼ℝ𝕀𝕊ℍ 𝕋𝔼𝕂 𝕋�...by 💅🦋
" Dhe cfar te interesonte ty ky shoku " pyeti i acaruar " jo asgje thjesht u bera kurjoze per te se si ishte dhe pyeta " " mos u bej kurjoze...
MARTESA  by eraktu
#10
MARTESA by eraktu
Cfare do te ndodh kur dy njerez krejt te ndyshem detytohen te martohen 🙃
Dashuri e ndaluar by joanajoanaa
#11
Dashuri e ndaluarby joanajoanaa
Cfare do te ndodhe kur bie ne dashuri me nje person te ndaluar. Adel nje vajze e re plot pasion per jeten gjen dashurine atje ku ajo nk e priste kurre. Frenk nje misione...
DASHURI ARROGANTE by bm_black
#12
DASHURI ARROGANTEby blackmoon
Nje qytet Nje shkoll Nje bote e rrombullaket Dy bote te ndryshme Pasuri e varferi Lumturi e dhimbje Ne nje bote te padrejt Lind nje dashuri e drejte....
Mbi te gjitha ajo donte veten! by kamzacity
#13
Mbi te gjitha ajo donte veten!by Hello
Ne ditelindjen e saj te 18 morri vesh se ishte e biresuar, pse e biresuan pikerisht ato dy njerez , cfare qellimi kishin? Kush eshte Ardi dhe pse hyn ai ne jeten e saj...
Loja Qe Ai Humbi ... by KristinaDrizaj
#14
Loja Qe Ai Humbi ...by Kristina Drizaj
❤️🖤❤️🖤❤️🖤 "- Urime! - Mendon se jam i lumtur? - Pse te mos jesh? Luajte me mua dhe fitove!! - Te humba ty!! - Mua asnjehere nuk me ke pasur..!!!" ...
+15 more
Sekreti yne i vogel by _aleksis26
#15
Sekreti yne i vogelby leksi kur ishte 14 vjece
Xheison Domenik. Ëndrra adoleshenteske e të gjitha vajzave të gjimnazit. Kapiteni i skuadrës së futbollit. Biondi më tërheqës në qytet. Buzëqeshje vrasëse, sy shpues blu...
Te mbijetuarit e Atlantisit. by blue__writer1
#16
Te mbijetuarit e Atlantisit.by Ilda💙
Mbreteria e Atlantisit ka jetuar ne nje paqe te kenaqshme prej vitesh. Kur ndodh diçka qe s'ka ndodhur prej vitesh, duket se hija e paqes rrezohet. Azura Bourn i ve qell...
Prekja 🤍 by iamsia00
#17
Prekja 🤍by MCsia
Nje sekuence intime e jetes se nje adoleshenteje dhe raporteve te cuditshme dashurore qe ajo krijon. Hormonet apo zemra? Dashuria e paster midis te rinjve ne perpjestim...
Shkodra pa shkodranen by nensi2006
#19
Shkodra pa shkodranenby nensi
Si duhet të ndihet një djalë 28 vjeçar, për më tepër shqiptar dhe i edukuar me një ndjenjë të thellë patriotike, për faktin se nuk e ka parë asnjëherë atdheun e tij? Hej...
Completed
"Enderr , u zgjova " by fairylithe_
#20
"Enderr , u zgjova "by 🧚‍♀️
-Oh Flona , e vogel e enderrimtaree ,- pohon ai teksa e shikon te shtrire ne gjendje gati thuajse pa jete. Koka i ishte varur ne jastek e trupi i dergjur ne shtrat . A t...