Drame Stories

1.2K Stories

KOKFORTE KJO DASHURI by MaNniE00
#1
KOKFORTE KJO DASHURIby ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
"Qe kur buzet e mia butesisht takuan te tuat...cdo moment gri u ndricua me gezim, fale rrezeve te dashurise nga zemra jote per mua." Kokfortesia e tyre krijo...
Dibrani by _didi-_-
#2
Dibraniby .
Sequel i Just Love Me. Vellimi 2 Dy jete te ndryshme, dy personalitete te ndryshme perplasen se bashku ne nje martese fallco. Jeta na perplas me njerez qe nuk e imagjin...
Completed
Just Love Me by _didi-_-
#3
Just Love Meby .
Vellimi 1 Rastesite nuk ekzistojne, dicka ndodh gjithmone per nje arsye. Ka nje arsye pse ne kemi ardhur ne jete,ka nje arsye pse ne takojme nje njeri te caktuar ne jete...
Completed
Më quaj "MISTER" by blogg_story
#4
Më quaj "MISTER"by ➴
ᴍᴀꜰɪᴀ/ʀᴏᴍᴀɴᴄë/ᴅʀᴀᴍë 𝐃𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢𝐚 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐝𝐣𝐞𝐥𝐥𝐢 𝐪𝐞 𝐛𝐞𝐧 𝐭𝐞 ç𝐞𝐥𝐢𝐧 𝐥𝐮𝐥𝐞𝐭 𝐞 𝐬𝐡𝐩𝐢𝐫𝐭𝐢𝐭... •E shkuara e ndjek nga pas edhe pse kalojne shu...
Completed
Noor:𝐿𝑜𝑖𝑛 𝑑𝑒 𝑙𝑒𝑢𝑟 𝑦𝑒𝑢𝑥 𝑝𝑟𝑒̀𝑠 𝑑𝑒 𝑡𝑜𝑛 𝑐𝑜𝑒𝑢𝑟 by lnwiix
#5
Noor:𝐿𝑜𝑖𝑛 𝑑𝑒 𝑙𝑒𝑢𝑟 𝑦𝑒𝑢...by lnwiix
Une fille remplie de principes qui reste toujours la tête haute malgré son vécu , elle n'est plus maître d'elle même .. son destin risque t- il lui aussi ? D'Autant plu...
𝕻𝒆̈𝒓𝒇𝒖𝒏𝒅𝒐𝒏 𝒎𝒆 𝒏𝒋𝒆̈ 𝒕𝒆̈ 𝑺𝒉𝒕𝒆̈𝒏𝒆̈ by iseeblueee
#6
𝕻𝒆̈𝒓𝒇𝒖𝒏𝒅𝒐𝒏 𝒎𝒆 𝒏𝒋𝒆̈ �...by __o.blog🌊
Remi një kirurg i njohur në gjithë qytetin e tij, por kjo ishte figura në të cilën ai fshihesh. Në të vërtetë, Remi i përkiste një botë të errët, i përkiste mafias. Gjat...
Kur mund te te shoh perseri? ✔ by blue__writer1
#7
Kur mund te te shoh perseri? ✔by Ilda💙
Ne Leningradin e 1942-shit, ne veren ku spiunet e Gestapos i kishin shtrire kufijte e tyre me gjere, familja Egorov gjendet e mberthyer pas drames dhe romances se pavull...
Completed
𝔓𝔯𝔬𝔣𝔢𝔰𝔬𝔯𝔦 ℑ𝔪 (ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ2) ✓ by iseeblueee
#8
𝔓𝔯𝔬𝔣𝔢𝔰𝔬𝔯𝔦 ℑ𝔪 (ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ2...by __o.blog🌊
"Profesor, çfarë po bën?" "Po të jap leksione private" mund t'a ndjenjë frymën e tij të ngrohtë tek veshi dhe një ndjenjë e panjohur pushtoi gjithë...
Shiun që s'e desha kurrë by KleaZenelak
#9
Shiun që s'e desha kurrëby Klea
'Per ty jam gati te djeg dhe boten' 'E sheh shiun qe bie rreth nesh? Epo ky shi mund te shuaje zjarrin qe mund te nisesh ti. E une po pres per zjarrin e dikujt tjeter t...
Completed
E IMJA KE QENE GJITHMONE by lolitaUhah
#10
E IMJA KE QENE GJITHMONEby lolitaUhah
Tea nje vajze lozonjare,shpirtmire por vetem me ata qe ajo donte,e forte ne shpirt dhe me e forte fizikisht,nuk ia pertonte askujt,kishte nje humor te papare,kohe per ar...
Gjithmone ti.  by Xhensilaaa
#11
Gjithmone ti. by Xhensilaaa
Xhejmsi dhe Evisena bien ne dashuri pas nje puthje ne nje kamp te organizuar nga shkolla e tyre. © #Bestseller #Newyorktimes
Klasa B: Kush e vrau Helena Hills? ✔ by blue__writer1
#12
Klasa B: Kush e vrau Helena Hills...by Ilda💙
Aty ku pyetjeve 'perse', nuk u ka nje pergjigje 'sepse'... Stov, Vermont/ Tetor ➖ Vdekja e papritur e vajzes se kryebashkiakut, Helena Hills, trazon jetet e studenteve t...
Completed
Hamr Astral by Bjorllnir
#13
Hamr Astralby Blackheart Town
Nous disons que nous somme tous relié à un animal totem, qui nous guide et nous aide à faire des choix.
COLD WINDS a paw patrol fanfiction  by Evershall333
#14
COLD WINDS a paw patrol fanfiction by Evershall_love_forever
This story is based on the Cold Winds from MarshallxEverest-Kovu 01. Everest is looking for her parents, she has no idea what happened, so the Paw patrol is on their way...
Në fermën tonë... by whiteroseola
#15
Në fermën tonë...by white rose 🌹
Kur shtatëmbëdhjetë vjeçarja Natalia përjashtohet nga shkolla në Los Angeles për shkak të sjelljes së saj, i ati e merr atë që të jetoj me të në fermë. Atje ajo njeh dja...
obliviate by ku_suri
#16
obliviateby aya
Les jours passent et les souvenirs disparaissent. Namjoon avait naïvement cru que la vie aurait été indulgente envers lui et que, même si tout cela était de sa faute, Se...
Completed
Rend moi fou. by SiiCkB
#17
Rend moi fou.by lilirosalita
Je raccroche juste derrière lui avant de lui tapoté l'épaule, il se retourne et se mets à me fixer, malgré ma robe j'ai cette impression d'être nue face à lui. Je sort l...
Violet Sky by Scottishinthesoul
#18
Violet Skyby Scottishinthesoul
Le temps semblait s'être arrêté, jusqu'à ce que le bourreau abatte son arme. Lord Hartfield me tenait contre lui, et moi, je voulais m'élancer en avant pour tout détruir...
Hourglass by CallenEvance
#19
Hourglassby CallenEvance
Everything between us... Was a big mistake... The loud wail of the child in his arms filled the serene silence of Cloud Recesses. Taking all attention to himself. Wei Wu...
Wonder University [Completed] by Nami---
#20
Wonder University [Completed]by Nami
Young adults going through their university year and having a lot things happening in their life. Will they survive.?? Some of the picture or gif used ( credit goes to t...
Completed