• 13 •

11K 1.4K 262
                  

12. Bölüm normal okunmanın yarısı kadar okunmuş :( sadece birkaç gün geç attım diye  hemen okumaktan vaz mı geçiyorsunuz :((((

üzülürüm yapmayın >:(

"Tekrar tadına bak."

Jungkook'un alfası Taehyung'un esmer tenindeki izleri gördüğünden beri genç adamı omegayı esir alması için zorluyordu. Gözlerinin önüne o gün sınıfta yaşadıkları yakınlaşma anlarını getirip onu kışkırtmaya çalışıyordu ama kurduna direnen Jungkook gerildiği halde hiçbir şey belli etmemeyi başarıyordu.

"Jay de burada olsa fena olmazdı." dedi etrafına bakınıp terlemiş ellerini pantolonuna sürterek. Karşısındaki bedene fazla bakmamaya çalışıyordu çünkü kurdu tahrik olmasına sebep olacak şeyler sokuyordu aklına.

"Yapacak fazla işi oluyor mu onun Amestris dışında?"

Bardağındaki pipeti dudaklarında oyalayan Taehyung karşısındaki alfanın normalden farklı davrandığının farkındaydı ve bunu kızgınlıkta yaşadıklarına bağlıyordu ancak sürekli kendini süzmesinin sebebini anlayamamıştı. Alfanın gözleri yine boynundaki izlere değince sırıttı istemsizce.

"Kişisel işleri dışında olmuyor."

Jungkook, alfası dürtüp durduğu için istemsizce yeniden süzdü karşısındaki omegayı. Yumuşak görünen ve dağınık olduğu halde sırıtmayan saçları alnına dökülüyor, gerçekten aşırı güzel olan yüzü parıldıyordu. Çenesini yasladığı elindeki renkli ve ince bileklikler hareket ettikçe sallanıyor ve kulağındaki küçük küpelerle de oldukça uyumlu gözüküyordu.

Daha aşağılara inen gözleri boynunda leke gibi görünen ama bakan herkesin ne olduğunu anlayabileceği küçük izlerde durdu. İçinden tepki gösteren kurdunun çok hoşuna gidiyordu bu görüntü çünkü Taehyung'da iz bırakmış olması ve Taehyung'un çekinmeden bu izleri sergilemesi omegayı istediği gibi sahiplenebileceğini düşündürtüyordu ona.

"Bizim izlerimiz." diyordu alfa keyifle ve bu Jungkook'un sinirlenmesine yol açıyordu.

"Senin izlerin." diye düzeltiyordu çünkü kendisine kalsa o buna asla sebep olmazdı. Yine de bu görüntünün manasız bir şekilde rahatsız edici gelmediğini hatta tıpkı alfa gibi kendisini de heyecanlandırır gibi olduğunu fark ettiğinde bu durumu garipsemiş ve kurdundan bulaşmış olabileceğini düşünmüştü.

"İyi misin, Jungkook?"

"İyiyim, neden sordun?" dedi bakışlarını hızla kaldırıp.

"Deminden beri yüzüme bakıyorsun."

Taehyung parmaklarıyla pipetini çekiştirip sırıttı.

"Hatta daha çok boynuma. Aklın kaldıysa eğer... o günün devamını getirebiliriz."

Karşısındaki gencin arsızlığı karşısında şaşkınlıktan bir an tepki veremeyen Jungkook hemen kaşlarını çatıp sert bir tonla cevap verdi.

"Gerek yok, kalsın."

Taehyung gülmeye devam edince de bakışlarını kaçırıp başka yere bakmaya çalıştı. Kurdu bu cümleler yüzünden aniden ayaklanmıştı, şu anda Jungkook'a eziyet etmeye başlamıştı ve onu yönlendirmek için kontrolü ele almaya çalışıyordu.

formula of love | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin