• 33 •

13.7K 1.4K 1K
                  

Kirlidir aşk, çocuğum, o sıvı fosil
Dölyatağı, o sürgün, her şeydir
Düşün durmadan yinelenen taşı
Hem bilmem biliyor musun tarih de tendir
Ağzın, o alev, ağzımda
— Sevgilim, sevişelim.

-İlhan BerkTaehyung daha önce de geldiği eve adımını attığı anda hiç oyalanmadan alfayı odasına sürüklemiş ve yatağa itip oturmasını sağlamıştı.

Kutlamadan apar topar ayrılıp arabaya bindiklerinde ikisi de kontrolsüzce feromon salgılayıp durmuşlardı ve araba yolculukları kısa sürse de sabırsız çifte çok uzun bir süreymiş gibi gelmişti.

Jungkook, ne yapacağını merak ettiği için hiçbir şey yapmadan oturduğu yerden kısık bakışlarıyla karşısında duran omegaya baktı. Taehyung hafifçe sırıtıp ona doğru eğildiğinde yavaşça alfanın omuzlarından ittirdi ve onun dirseklerinden destek alacak şekilde geriye doğru kaykılmasını sağladı.

Arzu dolu bakışlarıyla kendisini izleyen gencin gözlerinden bakışlarını bir saniyeliğine bile ayırmadan ona yaklaştı ve hızlıca kasıklarının üzerine oturdu. Jungkook'un gömleğinin düğmelerini çözmeye başladığında başını da hafifçe kaldırdı ve alfanın yüzüne yaklaşıp yavaşça dudaklarını onun dudaklarına bastırdı.

Jungkook'un içindeki alev öyle harlanmıştı ki kurdunun iplerini sıkmaya yeltenmiyordu bile. Beyaz gömleğinin önü karın kaslarının üzerinde ellerini gezdiren omega tarafından tamamen açılmış ve gövdesinin açıkta kalmasına sebep olmuştu.

Taehyung okşadığı kasların üzerine yavaş ama ateş etkisi yaratan öpücükler bırakıyor, ara ara da dilini kullanmayı ihmal etmiyordu. Parmaklarını hafifçe gezdirdiği beyaz tenden yukarı doğru kayıp ellerini alfanın boynuna sardığında aralarındaki mesafe azalmış ve öpüşmeleri daha da hırçınlaşırken omega kalçasını hafifçe oynatarak Jungkook'un kasıkları üzerinde sürtünmeye başlamıştı.

Dengesini kaybetmemek için kollarını yeterince kaldıramayan Jungkook, Taehyung'un kalçasını avuçları arasına alıp sıkarken kendine daha çok bastırmayı da ihmal etmemişti. İlk defa böyle bir yakınlaşma yaşadığından ne yapacağını şaşıran alfa, kontrolü omegaya bırakmıştı ama içgüdüleri ve içindeki kurdun dürtüleri az önce yaptığından sonra kısıkça inleyen omega yüzünden daha fazla bastırılamayacak haldeydi.

Dudaklarını yavaşça ayırıp "Bu kadar oyun yeter..." diye fısıldadıktan sonra hızla Taehyung'un bileğinden tutup onu kendine doğru çekmiş ve pozisyonları değiştirip onun yatağa sırtüstü uzanmasına sebep olmuştu.

Bu hareketine karşılık olarak sırıtan Taehyung, heyecanla ellerini başının iki yanına koyup kendisine yukarıdan bakan alfaya baktı.

"Ne o? Yoksa kontrol edilmek hoşuna gitmedi mi?"

Jungkook cevap vermeden önce omeganın ışıltılı işlemeleri olan gömleğinin düğmelerini açtı ve onun yumuşak tavrının aksine sertçe çekip çıkardı. Takıntısından dolayı gömleği katlayıp kenara koyacaktı ki Taehyung'un sert bakışlarını görünce bundan vazgeçip direkt köşeye fırlattı.

"Gitti... ama bir dahakine kucağıma çıktığında kontrol eden sen olmayacaksın."

Taehyung karnında bir kasılma hissederken alfa hızla eğilip yüzünü omeganın esmer tenine yaklaştırdı. Boynundan başlayarak yavaş öpücükler ve ısırıklar bırakmaya başladığında Taehyung dudaklarını ısırıp sesini çıkarmamaya çalıştı. Alfanın dudakları ve dili sıcak tene değdiği her anda ikisinin de soluklanmasına sebep oluyordu.

formula of love | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin